Nowa kolekcja apaszek Spadiora w sam raz na lato! Te modele zachwycają gamą kolorystyczną i wzorami

"To wciąż moja bajka" to nowa, barwna kolekcja apaszek polskiej marki Spadiora. Jest hołdem dla twórczości Jana Brzechwy, na którego wierszach wychowało się wiele polskich pokoleń. Każdy z czterech wzorów nawiązuje do innego wiersza, z zupełnie innym morałem.

W kapsułowej kolekcji marki Spadiora znajdziecie apaszkę, która ma dodać otuchy w działaniu, ale też apaszkę, która przypomina nam, byśmy żyli w zgodzie z własną naturą. Wiersze, które stały się inspiracją dla ich stworzenia to: „Żuraw i Czapla", „Żaba", „Rozrzutny wróbel", „Kaczka Dziwaczka". Kolekcja ma przypominać nam o wartościach, których jako dzieci uczyliśmy się z opowieści i baśni. Oprócz tego apaszki zachwycają kolorami i idealnie wpisują się w aktualne trendy. Podkręcą twoje codzienne stylizacje i możesz nosić je na wiele sposobów! Sprawdzą się na przykład jako element dekoracyjny do torebki, a także jako nakrycie głowy. 

Apaszki SpadioraApaszki Spadiora fot. Spadiora

Więcej o marce Spadiora

Marka Spadiora powstała w 2019 roku. Była wynikiem zamiłowania Marty Lech-Maciejewskiej do jedwabnych apaszek i chust, z pomocą których już zawsze tworzyła nieszablonowe upięcia. Dzieliła się na swoim blogu SuperStyler i w kanałach social media, co wzbudzało niemałe zainteresowanie odbiorców. Pomysłodawczyni marki postanowiła zatem przywrócić trend na to stylowe akcesorium. Do niedawna jedwabne apaszki w polskiej świadomości kojarzyły się z czasami i modą, którą dawno mamy za sobą. Marta miała pomysł jak odczarować ten nieprzychylny PR. Obecnie w asortymencie marki znajdziemy również akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów, a już wkrótce piżamy i szlafroki.

kolorowe apaszki Spadiorakolorowe apaszki Spadiora fot. Spadiora

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.