Mokobelle świętuje 10. urodziny! Jubileuszowa kolekcja zaskakuje klientów

Mokobelle świętuje w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji polska marka stworzyła jubileuszową kolekcję, w której postanowiono przypomnieć bestsellery brandu.

Mokobelle to znana polska marka biżuteryjna, która już od 10 lat z powodzeniem funkcjonuje na naszym rynku. Ostatnio odbyły się huczne urodziny brandu, na których zaprezentowano specjalną, jubileuszową kolekcję. W linii przygotowanej z okazji okrągłych urodzin firmy znalazły się dobrze znane klientom bestsellery w nieco odświeżonej wersji. Do stworzenia biżuterii zainspirowały ich twórców motywy, które w ostatnich latach pojawiły się w asortymencie marki. Ceny produktów z tej linii zaczynają się od 180 zł.

MokobelleMokobelle Mat. prasowe Mokobelle / Patrycja Płanik

Jubileuszowa kolekcja to niejedyna niespodzianka przygotowana z myślą o klientach Mokobelle. Z okazji 10. urodzin brandu zaprezentowano także nowe logo firmy. Wzbogacono je o istotny przekaz – Art of Emotions - nawiązujący do połączenia sztuki i pozytywnych emocji. Nie zapomniano także o pracownikach marki. Właścicielki Mokobelle zaprosiły swoje pracownice do udziału w jubileuszowej sesji zdjęciowej.

Zobacz też: najmodniejsza biżuteria z wyprzedaży!

Więcej o: