Anna Lewandowska wypuściła własne perfumy. Mają pozytywnie wpływać na samopoczucie

Do oferty marki Phlov właśnie dołączyły dwa nowe produkty. Od dziś u Anny Lewandowskiej będzie można kupić również perfumy. Jakie to zapachy?

Anna Lewandowska prezentuje autorskie perfumy

Od dziś w sklepie marki Phlov założonej przez Annę Lewandowską można kupić również perfumy. Trenerka wypuściła dwa zapachy - Day’LightFull i FullMoon’Lig. Niech nie zmyli was ich nazewnictwo - perfumy wcale nie muszą być sztywno przypisane do pory dnia. Oba zapachy można stosować zarówno na dzień, jak i na wieczór. 

Day’LightFull zawiera orzeźwiające nuty cytrusów, a także malin i słodkiej wanilii. Zapach ma z założenia kojarzyć się z optymizmem i światłem, a więc będzie idealnie pasował do letnich stylizacji. Z kolei FullMoon’Light łączy sensualne nuty kwiatowe z aromatem granatów, jeżyn i dojrzałych wiśni. Całość została przełamana akcentami drzewnymi. Zapach jest bardzo kobiecy - uzupełni seksowną stylizację. Oba zapachy dostępne są w dwóch pojemnościach - 30 ml i 50 ml.

Perfumy PhlovPerfumy Phlov mat. prasowe

Perfumy Phlov 

Jak tłumaczy marka Phlov, dobrze skomponowany zapach jest jak eliksir oddziałujący na zmysły, który ucieleśnia nasze emocje. Może działać motywująco, pobudzać kreatywność, poprawiać nastrój i być pamiątką chwil, które się z nimi wiążą. Rzeczywiście bardzo często wiążemy nasze wspomnienia z konkretnymi zapachami. 

Ostatnio bardzo doceniliśmy zdolność odbierania wrażeń węchowych. Dzięki licznym badaniom naukowym, które w minionym roku powstały w liczbie wielokrotnie większej, niż kiedykolwiek w historii - wiemy zdecydowanie więcej o szerokim spektrum oddziaływania zapachu na ludzkie zmysły. 
Marka Phlov by Anna Lewandowska od początku swojego istnienia czerpie z osiągnięć nauki i tworzy produkty innowacyjne, które w każdym aspekcie swojego działania mają pozytywny wpływ na kobiety i ich samopoczucie

- czytamy w informacji prasowej. Perfumy Anny Lewandowskiej zamknięte są w ładnych, minimalistycznych flakonach, które będą również ozdobą toaletki. 

Anna Lewandowska - perfumy PhlovAnna Lewandowska - perfumy Phlov mat. prasowe