Nowe kosmetyki do włosów luksusowej marki Oribe. Te opakowania i zapachy zachwycą nawet najbardziej wymagających!

Oribe to marka produkująca luksusowe kosmetyki do pielęgnacji włosów. W Polsce ich produkty są dostępne między innymi na Hair2go.pl, gdzie właśnie pojawiły się nowości!

Nowe produkty marki Oribe w asortymencie Hair2go.pl to: 

  • Oribe Gold Lust Imperial Blowout Transformative Styling Crème – Termoochronny krem do stylizacji

Oribe Hair Care to nowa wersja Imperial Blowout Transformative Styling Crème, w którym znajdziecie tę samą formułę, ale w nowym opakowaniu. Plusem jest to, że jest ono przyjazne środowisku.

Produkt zawiera formułę, która zmienia swoją konsystencję. Przechodzi od kremu przez olejek do pudru. Efektem jest stylizacja, która utrzymuje się przez kilka dni, dając efekt siły, objętości, miękkości i blasku włosów. Produkt należy do linii Gold Lust, a więc dodatkowo nadaje włosom zdrowego i młodego blasku. Idealny dla osób poszukujących trwałości stylizacji i ochrony przed zniszczeniami włosów.

  • Oribe Maximista Thickening Spray - spray do włosów nadający objętości i grubości

To spray zagęszczający, który nadaje objętość i pogrubia włosy. Dodatkowo ma działanie odżywcze i pielęgnuje kosmyki, zapewniając ochronę termiczną. Dzięki niemu osiągniesz efekt gęstszych włosów, dzięki odbiciu ich od nasady. Zapewnia naturalny efekt i  ułatwia ich rozczesywanie. W składzie zawiera między innymi wyciąg z arbuza, liczi i szarotki. Te składniki przywracają włosom młodość i chronią przed wysuszeniem. Został do niego dodany złożony system ochrony UV!