Na takie wieści czekaliśmy 7 lat! Polka gwiazdą kampanii Victoria's Secret - neony, koronka i hafty w stylu leniwego LA

Ostatnim razem była to Magdalena Frąckowiak w 2014 roku. Po siedmiu latach - wielki come back! Polka gwiazdą kampanii Victoria's Secret x For Love & Lemons.

Julia Banaś modelką Victoria's Secret

Victoria's Secret zaskakuje. Kultowa marka otwierając się na nowe, zyskuje duży rozgłos w świecie mody. Zatrudniając modelki plus size w jesienno-zimowej kolekcji zrewolucjonizowała swój dotychczasowy wizerunek, ściśle związany z perfekcyjną sylwetką w rozmiarze XS. Przez lata topmodelki, które marka nazywała swoimi aniołkami, urządzały na wybiegu prawdziwe show. Pokazy Victoria's Secret były relacjonowane na żywo w sieci i przez stacje telewizyjne. Sylwetki aniołków wydawały się jednak niedoścignione. Format się wyczerpał, dziś pragniemy bardziej realnych wzorców i seksapilu w mniej sztampowym wydaniu. 

Tym razem gwiazdą najnowszej kolekcji została Polka, Julia Banaś. To duże wyróżnienie. Od czasów Magdaleny Frąckowiak i 2014 roku żadnej z naszych top modelek nie udało się wejść do hermetycznego kręgu Victoria' s Secret. Julia Banaś została twarzą limitowanej kolekcji powstałej we współpracy z marką For Love & Lemons. Inspiracją do stworzenia romantycznej i delikatnej bielizny były leniwe dni spędzone w Los Angeles. 

Flower Power - #FLLforVS: Sweet Summer Memories

Kampania do kolekcji "Sweet Summer Memories" została zrealizowana we współpracy z fotografką Camillą Akrans. Chociaż motywem przewodnim było leniwe lato w LA, zdjęcia do kampanii powstały w Szwecji. Sielankowy klimat, który uchwyciła Camilla, zaskakuje swoją finezją i zmysłowością. Zdjęcia są dziewczęce, efektowne, ale nieprzeładowane. Ta kolekcja to hołd dla kobiecego piękna. Linia bielizny Victoria' s Secret w kolaboracji z marką For Love & Lemons to propozycja dla każdej kobiety, która chce poczuć się pięknie. Projekty skupiają się na florystycznych zdobieniach - są róże, goździki, niezapominajki czy peonie. Kolekcja pełna jest delikatnych haftów i koloru. Znajdziemy cekinowe body, pastelowe koronkowe biustonosze i braletki z różanymi haftami. Julia Banaś wypadła w tej odsłonie wyjątkowo. Swoją charyzmą i mimiką oddaje lekki charakter letniej sesji w nierealnym klimacie "Alicji w Krainie Czarów" i kostiumowego serialu Netflixa "Bridgertonowie".