Matki, przyjaciółki, córki, siostry - kobiety! Nowa kolekcja Orska "Czas rozkwitu" to coś więcej niż piękna biżuteria

Nowa kampania "Czas rozkwitu" to wyjątkowa biżuteria zaprojektowana z myślą o kobiece. 8 marca, my kobiety obchodzimy nasze święto. Z tej okazji sprawmy sobie przyjemność.

"Czas rozkwitu" ORSKA

"Czas rozkwitu" to krótką, aczkolwiek piękna linia minimalistycznej biżuterii, która odnajdzie się w wielu rolach. Ozdobione błyszczącym kryształem kolczyki mogą pełnić funkcję kwietnika, który wzbogaci twoją stylizację. Ręcznie robione, geometryczne formy bez trudu pomieszczą gałązki i łodygi, podkreślając kobiece piękno. Naturalna biżuteria ORSKA została stworzona z wielobarwnych żywych i suszonych kwiatów. To sposób na celebrację kobiecej energii, żywiołowości i mocy. Nada się jako prezent dla bliskiej nam kobiety - matki, żony, córki. Świetnie sprawdzi się jako symbol przyjaźni - czas rozkwitania i wspólnej harmonii. Na uwagę zasługuje perfekcyjnie wykonana sesja do nowej kampanii Orska. Kobiecość wyczuwalna jest tu w każdym elemencie - prostej stylizacji, dystyngowanej kobiecej sylwetce i wielobarwnych naturalnych kwiatach. 

ORSKAORSKA fot. mat. prasowe Orska

Marka ORSKA

ORSKA to marka, która tworzy biżuterię z charakterem. Jej projekty są kontrowersyjne, eleganckie i kobiece. Stawia na surowość form i prosty przekaz. Specyficzne wzornictwo Anny Orskiej jest dla kobiet odważnych, poszukujących oryginalnych dodatków, które same w sobie staną się kreacją. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dzięki czemu każda z nas ma szansę poczuć się w niej fantastycznie. Ta biżuteria to coś więcej niż tylko modne akcesorium - zostanie zauważona przez niejedną osobę.

ORSKAORSKA fot. mat. prasowe ORSKA