NUXE - z miłości do skóry dojrzałej w sam raz na Walentynki

Święto zakochanych już tuż tuż, pora zrobić roczne podsumowanie i przyjrzeć się rachunkowi sumienia, czyli odpowiedzieć sobie na pozornie proste pytanie - w co w tym roku włożyłaś najwięcej serca?

Każdy z nas lokuje swoje emocje i uczucia w sprawy, które wydają się nam najbliższe…w danej chwili! Serce to oczywiście nie rozum i nawet najtwardziej stąpające po ziemi indywidua mają swoje chwile słabości, kiedy to emocje przejmują kontrolę nad zdrowym rozsądkiem, zupełnie go dominując. Chyba jednak możemy się zgodzić, że tak silne porywy serca, a przede wszystkim wszelkie związane z nimi bolączki, znacznie częściej uprzykrzają życie młodym. W końcu przypomnijmy sobie nasze własne, pierwsze miłosne potyczki. Czy ktoś słuchał wtedy bardziej doświadczonych stażem w tych kwestiach? Oczywiście, że nie! Młodość rządzi się swoimi prawami. Na szczęście z wiekiem nasze priorytety zaczynają przybierać bardziej sensowne kształty, a zdroworozsądkowe myślenie zakorzenia się w naszych głowach na tyle stabilnie, by nie rzucać się ze skarpy w myśl idei werterowskiej miłości przy okazji każdego drobnego niepowodzenia. 

Dojrzały człowiek rozwija w sobie tendencje do skupiania uwagi na rzeczach, na które ma niejako wpływ. Z czasem dociera do nas, że żeby zupełnie nie zwariować, należy ograniczyć całe to martwienie się jedynie do kwestii, które leżą w zakresie naszych możliwości. Na kogo zatem mamy największy wpływ? Na nas samych i na to jak ukształtujemy świat w którym przyszło nam się odnaleźć. Poświęcając czas na siebie, często stajemy się też lepszymi partnerami, przyjaciółmi, jednym słowem otwieramy się na wrażliwość – nie tylko własną. Zatem do dzieła! Zadbaj o umysł oraz ciało kompleksowo i dojrzale! W kwestii tego drugiego jesteśmy w stanie wspomóc również dobrą radą! Otul skórę odżywczą kołderką, delikatnie miękkich konsystencji naładowanych ekskluzywnymi składnikami odżywczymi i przeciwstarzeniowymi – daj się ponieść, i zrób sobie dzień miłości do skóry. Gwarantujemy, nie pożałujesz spędzonych w ten sposób walentynek!

Mervelliance Expert od Nuxe

Produkty Mervelliance Expert od Nuxe dzięki ochronnemu i naprawczemu działaniu 3 kluczowych białek skóry: wimentyny, kolagenu i elastyny wypełniają widoczne zmarszczki i ujędrniają skórę. Gama opiera się na oleoaktywnym ekstrakcie z liliowca, na który składają się aż 3 patenty Nuxe, obejmujące właściwości przeciwstarzeniowe tego wyjątkowego składnika aktywnego. Ekstrakt z liliowca wykazuje silnie działanie ujędrniające, antyoksydacyjne i przywracające skórze blask. Eleganckie i jednocześnie ekologiczne rozwiązanie – przełom w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Cudowna konsystencja i delikatny kwiatowy zapach, reprezentujące zmysłowość subtelnej i wyjątkowej kombinacji Ylang-Ylang, jaśminu i wanilii. Linia składa się aż z pięciu produktów. 

Kosmetyki przeciwstarzeniowe Nuxuriance Ultra

Pozwól upiększyć swoje ciało, dzięki innowacji przeciwstarzeniowej zawartej w bogatym kremie korygującym 5 głównych oznak starzenia, a innowację w zakresie pielęgnacji skóry ciała, aby nadać skórze „aksamitną miękkość”, wykorzystując do tego rewolucyjną technologię zastosowaną w linii Nuxuriance Ultra do pielęgnacji twarzy. Zastosowanie skoncentrowanej mocy komórek Dwu-kwiatowych® szafranu i bugenwilli, zapewnia spektakularny efekt, jakim jest jędrna, stonowana i wyraźnie gładsza skóra. Botaniczny ekstrakt z kwiatów szafranu to wyjątkowo bogate źródło polisacharydów i polifenoli, które inkubuje się przez 12 do 48 godzin w ściśle określonych warunkach z komórkami roślinnymi bugenwilli. Komórki te są doskonale biokompatybilne, a także posiadają niezwykle wysoką zawartość pierwiastków aktywnych (21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 pierwiastków śladowych, białek, lipidów i cukrów). Linia składa się z wyjątkowych ośmiu produktów.

Nuxuriance Gold od Nuxe

Działanie przeciwstarzeniowe z aktywnym kompleksem pochodzącym z Róży Etlingery Wyniosłej. Dla prawdziwych koneserek kosmetyków o wyjątkowej skuteczności w regeneracji skóry. Linia Nuxuriance Gold od Nuxe zawiera Komórki dwu-kwiatowe® stworzone w Laboratoriach NUXE, stanowią epicentrum zaawansowanej technologii. Aktywne cząsteczki kwiatu szafranu zostały zamknięte w formie kapsułek w cząsteczkach kwiatu bugenwilli, aby wzmacniać ich regeneracyjne działanie. Kompleks odżywczo-regenerujący (wyciąg z Jiaogulana i Kwiatu Czystka) uzupełnia lipidy niezbędne dla utrzymania młodego wyglądu skóry. To prawdziwa siła natury, zdolna przetrwać ekstremalne warunki. Dzięki zawartości silnie skoncentrowanych polifenoli (3 razy więcej niż w zielonej herbacie), ekstrakt chroni lipidy przed utlenianiem, wzmacniając barierę ochronną skóry. W tej linii znajdziemy cztery produkty stworzone przez NUXE.