HM Studio na sezon wiosna-lato 2021. Kolekcja Treasure Forever dla poszukiwaczy fantazji w codziennym życiu

HM Studio to najbardziej modowa kolekcja szwedzkiej marki. Projekty powstają w atelier HM w Sztokholmie i są prezentowane dwa razy w roku. Nowa kolekcja HM Studio, "Treasure Forever", została stworzona z myślą o wyrażaniu siebie. Jest przepełniona duchem poszukiwaczy skarbów i oddaje hołd fantazjom z baśni i bajek.

Paleta barw, która została wykorzystana w kolekcji rozpoczyna się od koralowo-pomarańczowego i neonowego żółtego koloru i jest zbalansowana neutralnymi tonami beżu i czerni. Ubrania są wykonane w większości z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Cekinowe spodnie powstałe z poliestru z recyklingu, sweter w paski z organicznej bawełny czy czarne kozaki za kolano ze skóry VEGEA – stworzonej z odpadów po produkcji wina.

Chcieliśmy uchwycić pewnego i wyrażającego siebie odkrywcę, dlatego mamy wiele odważnych elementów z podwodnymi odniesieniami. Spódnica z frędzlami przypomina ośmiornicę, a krótka, pomalowana skórzana kurtka to nowoczesne podejście do marynistycznej klasyki. 

– mówi Angelica Grimborg, Concept Designer at H&M Studio.

HM Studio 2021HM Studio 2021 HM

Aby podkreślić ponadczasowość kolekcji " Treasure Forever", jej twórcy po raz pierwszy postanowili uwzględnić w niej projekty z poprzednich linii HM Studio. Archiwalne ubrania będą dostępne w dwóch sklepach: Mitte w Berlinie i Sergels Torg w Sztokholmie.

Muza kolekcji SS21 odnajduje przygodę i fantazję w codziennym życiu. Ta kolekcja to krótka edycja optymistycznych stylizacji, w których można czuć się pewnie i komfortowo. Wszechstronne sylwetki idą w parze z mocnym krojem, tworząc ponadczasowe stylizacje

HM Studio 2021HM Studio 2021 HM

Kolekcja będzie dostępna online na hm.com od 18 lutego. 

HM Studio 2021HM Studio 2021 HM

Więcej o: