Nowa kolekcja Pandora na Walentynki 2021. Te bransoletki są zrobione ze srebra z recyclingu!

Biżuteria Pandora to idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Te nowoczesne modele najwyższej jakości możesz kupić w dobrej cenie! Nie bez powodu pokochały je kobiety na całym świecie. Zobacz, co marka przygotowała dla swoich klientek na Walentynki 2021!

Z okazji święta zakochanych Pandora wypuściła nową kolekcję znanych i lubianych przez kobiety bransoletek z charmsami. Specjalnie na Walentynki powstał charms w kształcie róży i nowe zapięcie bransoletki w kształcie litery T z sercem. Na nowej bransoletce zmieści się do trzynastu charmsów. Warto wspomnieć, że elementy z nowej kolekcji Pandra wykonane są w 71% ze srebra z recyklingu!

PandoraPandora Pandora

Biżuteria Pandora ucieszy każdą kobietę. Bransoletkę możesz kupić też dla siebie! Każda okazja jest dobra do tego, by sprawić sobie przyjemność.

Jeżeli twoja wybranka ma już bransoletkę Pandora, to zawsze możesz dokupić dla niej charmsa. Z okazji święta zakochanych polecamy czerwone serce, które zostało ręcznie pokryte emalią. Inna propozycją są pierścionki, dostępne w dwóch kolorach: ze srebra lub autorskiego stopu Pandora Rose. Nam spodobał się pierścionek z sercem, wysadzany cyrkoniami. Pięknie prezentuje się również zawieszka "róża" z kolorowymi kamieniami.

Więcej o: