Nowości na Netflix - wybraliśmy komedie, które warto obejrzeć

Platforma internetowa Netflix cieszy się popularnością na całym świecie. Jej popularność rośnie w miarę przedłużającego się lockdownu i pozamykanych kin, potrzebujemy normalności, rozrywki i dobrej zabawy oglądając filmy i seriale. Netflix nie zwalnia tempa i zaskakuje nowościami, przygotowaliśmy przegląd komedii, które warto zobaczyć!

Choć kina są pozamykane, a lockdown dalej trwa, producenci dbają, by widownia się nie nudziła i przenoszą premiery filmów do Internetu, warto to wykorzystać i obejrzeć filmowe nowości w domowych pieleszach z kubkiem ulubionej herbaty, kawy lub kieliszkiem dobrego wina. 

Jeśli jesteś miłośnikiem komedii, lubisz się pośmiać i obejrzeć coś wesołego w gronie rodziny lub przyjaciół, mamy przegląd idealny dla Ciebie. Poznaj komediową listę nowości Netflix'a.

Co warto obejrzeć na Netflix w 2021roku?

Znamy daty premier 2 nowych komedii na platformie Netflix.

Jedną z propozycji na wolny wieczór jest film pod tytułem: "O wszystko zadbam" opowiadający o nieuczciwej opiekunce osób starszych, która bez żadnych skrupułów nagina przepisy i przejmuje majątki osób, którymi się opiekuje. Akcja filmu rozwija się w momencie, gdy główna bohaterka Marla, wraz ze swoją partnerką życiową i biznesową obiera na cel nową staruszkę, która jak się okazuje jest bogatą emerytką bez żadnych spadkobierców. Mankamentem w tej na pozór prostej dla bohaterki akcji jest skrywany sekret staruszki, która powiązana jest z nieuchwytnym gangsterem i wtedy rozpoczyna się wojna bez granic. Musicie to zobaczyć! Premiera komedii "O wszystko zadbam" zaplanowana jest na 19 lutego 2021.

Drugą propozycją komedii ze znaną datą premiery na Netflix'ie jest film "Moxie". Premierę zaplanowano na 3 marca 2021. "Moxie" opowiada o nieśmiałej, młodej, szesnastoletniej dziewczynie, dla której utrapieniem jest seksistowska i toksyczna atmosfera w szkole, do której uczęszcza. Bohaterka zainspirowana buntowniczą naturą i przeszłością swojej matki postanawia rozpocząć rewolucję w szkole i publikuje anonimowo szkolną gazetkę. Jak rozwinie się akcja musicie się przekonać oglądając Netflix.

Jeśli nie masz dość tematu pandemii i chcesz obejrzeć film utrzymany w tym temacie w 2021 masz szansę obejrzeć na Netflix'ie film "8 Rue de l’Humanité", dokładna data premiery nie jest znana, jednak wiemy o czym opowiada film. W paryskim bloku pod numerem 8 przy ulicy Rue de l’Humanite zamieszkuje 7 rodzin, wybucha pandemia koronawirusa. Kiedy wszyscy uciekają na wieś, oni wszyscy pozostają w bloku i podczas trzymiesięcznego lockdownu i ograniczeń odkrywają między sobą wszystkie swoje najlepsze i najgorsze strony. 

Ciekawie prezentuje się także opis komedii "Dwóch ojców". Główną bohaterką jest 18-nastolatka Vicenza, wychowana w hipisowskiej komunie. Przez całe swoje dotychczasowe życie nie poznała ojca, kiedy jej matka wyjeżdża na wycieczkę do Indii, Vicenza wykorzystuje okazję i wyrusza na poszukiwania taty. Sprawy zabawnie komplikują się gdy znajduje dwóch ojców! Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Dużą dawkę śmiechu zapewni film "Pranksterzy w trasie", to idealna propozycja do obejrzenia z przyjaciółmi. Komedia opowiada o przygodach dwójki przyjaciół, całość nagrana jest w konwencji z ukrytej kamery. Przyjaciele wyruszają w podróż, w której nie brakuje zabawy i pomysłowych żartów. Warto podkreślić, że "Pranksterzy w trasie" to film od twórców „Jackassa”, programu słynnego z szokujących i niebezpiecznych wyczynów bohaterów. Kiedy data premiery zostanie ogłoszona na pewno Was poinformujemy.

NeftlixNeftlix Fot. shutterstock

Netflix nowość- komedia romantyczna

W 2021 roku na platformie Netflix pojawi się niezatytułowana komedia romantyczna Alicii Keys, w reżyserii Stevena Tsuchida. Komedia opowiada o początkującej piosenkarce muzyki pop - Erice, która marzy o podbijaniu sceny muzycznej, jednak zastój w jej karierze zmusza ją do podjęcia pracy w luksusowym kurorcie, a jednym z zadań jest zaśpiewanie na ślubie swojego byłego narzeczonego, ukrywając swój zakończony związek z nim przed jego przyszłą żoną, jednak dalej żywi uczucia do chłopaka. Brat byłego narzeczonego Erice próbuje powstrzymać młodych ludzi przed powrotem do siebie. Cała komedia utrzymana jest w super klimacie, jest ciepła i zabawna, warto obejrzeć!

Nie wszyscy lubią polskie komedie, jednak na platformie Netflix znajdzicie całą masę zagranicznych propozycji, zarówno nowości, jak i całą listę TOP, którą warto zobaczyć?

Lista komedii TOP Netflix:

  • Jaki ojciec, taka córka
  • Opiekun - zabawny film o odwadze, niezależności i przyjaźni.
  • Wspinaczka - młody chłopak chcąc zaimponować dziewczynie postanawia wspiąć się na Mount Everest.
  • Czas na miłość
  • Jak dogonić szczęście
  • Kocha lubi szanuje - Cal Weaver dowiaduje się, że żona go zdradza, jego życie się rozpada. Po kilkudziesięciu latach powraca do umawiania się na randki.
  • Och życie - rodzice rocznej dziewczynki giną w wypadku, a ich przyjaciele muszą się zając się dzieckiem, ich życie zostaje wywrócone do góry nogami.
  • Był sobie chłopiec - klasyk, ale ciągle dostępny w ofercie Netflixa.

Miłego oglądania!

Więcej o: