Levi's Plus - idealna wiosenna kolekcja, która stawia na komfort niezależnie od rozmiaru

Idealny przepis na modny look? Wygoda, komfort i dopasowanie! Każda kobieta swój strój powinna dopasowywać do figury, nie jest to łatwy zabieg, jeśli ulubiona marka nie oferuje zbyt bogatej rozmiarówki. Levi's wychodzi na przeciw oczekiwaniom kobiet!

Dla marki Levi's liczy się przede wszystkim wygoda i komfort. Tutaj dopasowanie idealnego ubrania do swojej sylwetki nie stanowi żadnego wyzwania. Poznaj wiosenną kolekcję Plus marki Levi's, dzięki której kobieta o każdym rozmiarze znajdzie ubranie dopasowane do siebie.

Materiały prasowe Levi'sMateriały prasowe Levi's Materiały prasowe Levi's

Jakie są ubrania z kolekcji Levi's Plus?

Projektanci tworząc ubrania w kolekcji Levi's Plus wykorzystali technologię stretch. Denimowe ubrania kreują modę dla szerokiej gamy kształtów i rozmiarów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie stylowy zestaw dla siebie. Modele odzieży w kolekcji są kultowe, a fasony ponadczasowe, zdecydowanie nie tracą na autentyczności.

Doceń piękno swojego ciała! W każdym rozmiarze można czuć się wyjątkowo, niezależnie od kształtów. Levi's ma dla każdej z pań idealną parę dzinsów, która podkreśli same atuty sylwetki!

Materiały prasowe Levi'sMateriały prasowe Levi's Materiały prasowe Levi's

Powitaj wiosnę z Levi's Plus

W wiosennej kolekcji znajdziesz nie tylko modne fasony dżinsów. Nie brakuje modnych koszul, wygodnych bluz i T-shirtów, które z pewnością przydadzą się podczas rowerowych wypraw, wycieczek czy wiosennych spacerów. Postaw na wygodę i czuj się modnie!

Materiały prasowe Levi'sMateriały prasowe Levi's Materiały prasowe Levi's