Wylicytuj na WOŚP metamorfozę z Avanti24 i voucher 1500 zł na ubrania - w ramach akcji #JedenDzieńDłużej

W tym roku Gazeta.pl oraz redakcja serwisu Avanti24.pl zapraszają do aukcji w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wygraną jest metamorfoza wykonana przez zespół redaktorek Avanti24.pl i znanych profesjonalistów cenionych w świecie beauty oraz sesja zdjęciowa wraz z publikacją w formie artykułu na serwisie Avanti24.pl. Poznaj nasz zespół i pomagaj!

Chcesz poczuć się jak gwiazda prosto z pierwszych stron gazet? Z nami to możliwe! W tym roku z okazji akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiłyśmy zorganizować aukcję, na której do wygrania jest całkowita metamorfoza pod okiem redakcji Avanti24. Dobierzemy ubrania idealne dla twojej sylwetki, a nasz profesjonalny team zajmie się zmianą twojego wyglądu. Dopasowany do urody makijaż, piękna fryzura, a na koniec profesjonalna sesja zdjęciowa, która zostanie opublikowana na łamach naszego serwisu!

W Avanti24.pl od lat doradzamy kobietom, jak dobrze wyglądać. Tym razem nasz zespół osobiście spotka się z jedną osobą, by odmienić jej wygląd. To będzie prawdziwa metamorfoza! Nowa fryzura, makijaż i stylizacja oraz profesjonalna sesja zdjęciowa opublikowana na łamach serwisu sprawią, że poczujesz się jak gwiazda!

- zachęca Katarzyna Żechowicz, kierowniczka serwisu Avanti24.

Zwycięzca licytacji otrzyma:

  • Voucher 1500 złotych na zakup ubrań, które zostaną dobrane pod okiem stylistek Avanti24,
  • makijaż wykonany przez makijażystkę gwiazd - Kamilę Jodko. Jej prace możecie zobaczyć na Instagramie @makeupbyjodko,
  • dobranie i wykonanie idealnej fryzury przez jeden z renomowanych warszawskich salonów fryzjerskich,
  • sesja zdjęciowa wraz z publikacją na serwisie Avanti24.pl.

LINK DO AUKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do licytacji i życzymy powodzenia.

Do zobaczenia!