Jennifer Lopez zdradza sekret swojego młodego wyglądu. Przyglądamy się marce JLO Beauty, która właśnie wystartowała

JLO Beauty, czyli marka należąca do Jennifer Lopez właśnie wystartowała! Co znajdziemy w ofercie nowej firmy kosmetycznej? Piosenkarka zdradziła, że te produkty to sekret jej młodego wyglądu! Jest w czym wybierać!

Jennifer Lopez z nową marką JLO Beauty

Najpierw Kylie Jenner, Rihanna, a teraz Jennifer Lopez. 1 stycznia 2021 roku to wyjątkowa data dla artystki. To właśnie wtedy marka JLO Beauty, którą stworzyła, wystartowała. Już w okresie wakacyjnym piosenkarka informowała, że tworzy własne kosmetyki. Gwiazda zdradziła, że każdy z produktów to efekt wielomiesięcznej pracy i lat doświadczeń. Wiele kobiet będąc w jej wieku chce wyglądać tak jak ona. Piosenkarka najwyraźniej podpisała pakt z diabłem, bo trudno zauważyć u niej oznaki starzenia się skóry. Jak sama przyznaje to zasługa odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków, których używa na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Dzięki JLO Beauty każda z nas będzie mogła chociaż przez chwilę wejść w skórę Jennifer Lopez.

Kosmetyki JLO Beauty

W asortymencie marki JLO Beauty znajdziemy przede wszystkim produkty do pielęgnacji. Jennifer Lopez podkreśla, że codzienne oczyszczanie twarzy i zmycie makijażu to podstawa w zachowaniu młodego i świeżego wyglądu. W kosmetykach sygnowanych pseudonimem gwiazdy nacisk kładziony jest na naturalne składniki takie jak oliwa z oliwek, która odpowiada za nawilżenie i wygładzenie skóry. Jennifer Lopez zdradziła, także że w asortymencie marki JLO Beauty pojawią się także kolorowe kosmetyki, które pomogą w stworzeniu makijażu w stylu piosenkarki. Produkty jeszcze nie są dostępne w Polsce. Obecnie najtańszy kosmetyk kosztuje 38 dolarów. 

Ile lat ma Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez 24 lipca skończy 52. lata. Jej latynoską urodę podziwiają kobiety i mężczyźni z całego świata. Od lat pojawiają się głosy, że piosenkarka się nie starzeje i w pełni się pod tym podpisujemy. Gwiazda może pochwalić się gładką i promienną cerą. W świetle reflektorów próżno szukać u niej zmarszczek. Przyglądając się bliżej zdjęciom wykonanym przez paparazzi możemy zauważyć delikatne „kurze łapki” w okolicach oczu i w kącikach ust, jednak nie zmienia to faktu, że celebrytka prezentuje się świetnie.