"Wkrótce znowu razem zatańczymy" - Levi's powraca z kultową kampanią. Jest w niej polski akcent!

Kilka ostatnich miesięcy dystansu i ograniczeń odbiło się na samopoczuciu i zdrowiu psychicznym niejednego z nas. Jeżeli jest coś, co wszystkich nas utrzymuje na powierzchni, to fakt, że "jesteśmy w tym razem", dlatego Levi's powraca z kampanią "Circles".

Levi's powraca z kampanią "Circles" 

Levi’s ma wpisane w swoje DNA szerzenie radości, tolerancji i jedności. Dlatego w tych nietypowych czasach wrócił z globalną, kultową kampanią z 2017 roku "Circles", która opowiada o wspólnocie i życiu ponad podziałami poprzez taniec. Reklama ta znalazła się w top 10 najczęściej wyświetlanych reklam na Youtube w roku premiery, zbierając prawie 60 mln wyświetleń. Zdobyła też liczne nagrody branżowe, m.in. w Cannes w 2018 roku. Przekaz, który niesie jest uniwersalny, ale szczególnie aktualny właśnie teraz, kiedy poczucie jedności i solidarności jest tak ważne. 

Kampania Levi's 'Circle'Kampania Levi's 'Circle' fot. materiały prasowe

Pasja łączy ludzi niezależnie od szerokości geograficznej. Dlatego grupa topowych polskich tancerzy, znanych na międzynarodowych arenach, wystąpiła w filmie Levi's, pokazując swoją interpretację kampanii pod hasłem "Wkrótce znowu razem zatańczymy". Pomimo tego, że tancerze z video mają na koncie występy m.in. na Super Bowl, MTV Music Awards, w licznych polskich i zagranicznych teledyskach oraz programach telewizyjnych, choreografia tak naprawdę nie była tu priorytetem. W rytm utworu Rasmentalism – Escape Room oddali się pasji, energii i radości. Razem. Głęboko w to wierzymy, że szybciej niż myślimy znowu razem będziemy się bawić, śmiać, słuchać muzyki, tańczyć i być blisko siebie. Ponad podziałami.