Ponadczasowe klasyki nigdy nie wyjdą z mody! Polska marka Pretty One swoją nową kolekcją właśnie to udowodniła!

Pretty One to polska marka, której nowa kolekcja Timeless means trendy, podkreśla jak dużą rolę w modzie odgrywają ponadczasowe klasyki. Co tym razem znalazło się w sprzedaży? Sprawdźcie!

Nowa kolekcja Pretty One

Kolekcję jesień-zima 2020 polskiej marki Pretty One wyróżniają produkty, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Garnitury, sukienki czy eleganckie koszule to tylko niektóre produkty z nowej linii brandu. Zaskoczeniem są garsonki. To właśnie na nie w tym sezonie stawia m.in. Beyonce, dlatego w asortymencie firmy również nie mogło ich zabraknąć. Uwagę zwracają także wzory pojawiające się na ubraniach. Krata i paski potwierdzają, że Timeless means trendy!

Odpowiednio skrojone elementy garderoby dopełniają styl współczesnej kobiety i dotrzymują jej kroku każdego dnia.

- zdradziła Olga Boczek, Marketing Manager Pretty One.

Nowa kolekcja Pretty OneNowa kolekcja Pretty One Mat. prasowe Pretty One

Ponadczasowe dodatki w Pretty One

Oprócz klasyków w garderobie marka Pretty One nie zapomniała także o stylowych dodatkach, które mogą posłużyć nam przez więcej niż jeden sezon. Tym razem do sprzedaży trafiły skórzane torebki oraz biżuteria. Brand nie zapomniał o zbliżających się wielkimi krokami mrozach, dlatego w kolekcji Timeless means trendy pojawiły się także ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki.

Nowa kolekcja Pretty OneNowa kolekcja Pretty One Mat. prasowe Pretty One

Polska marka szyje w Polsce

Pretty One od początku istnienia stawiał na produkcję w polskich szwalniach.

W naszych szwalniach tworzone są całe kolekcje - od konstrukcji, przez przygotowanie prototypów, aż do szycia większej liczby ubrań do sklepów detalicznych i hurtowych.

- dodała Olga Boczek.

To ważne, aby w dzisiejszych, trudnych czasach wspierać polskich przedsiębiorców. Wiele osób zwraca też uwagę na to, gdzie powstała rzecz, którą zamierzają kupić. To właśnie dlatego tak ważna jest transparentność firmy.