Levi's x Lego. Dwie kultowe marki łączą siły w nowej kolekcji Levi's i LEGO Group

Każdemu z nas klocki Lego kojarzą się z dzieciństwem i chwilami beztroski. To dzięki nim odkrywaliśmy nasz pierwsze pokłady kreatywności. Połączenie ulubionej pary jeansów Levis i sentymentu do klocków Lego to możliwość nieograniczonej personalizacji produktów i modowa gratka dla każdego fana obu marek.

Levis x LegoLevis x Lego Levis

Ta współpraca celebruje autoekspresję, kreatywność i nostalgię. Levi’s® i LEGO Group połączyły siły, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i nowego, a jednocześnie niepodważalnie znajomego. Dzięki spersonalizowanym płytkom LEGO, ubrania Levi’s® stały się dosłownie płótnami do zabawy. 

mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi Strauss & Co.

Kolekcja zawiera innowacyjną i elastyczną płytkę LEGO, która jest wykonana z giętkiego sylikonu. Pozwala to tworzyć personalizowane projekty LEGO DOTS. Płytka jest wszyta na ubranie, dzięki czemu każdy może stworzyć własny projekt, przyczepiając klocki do płytki. 

Levis x LegoLevis x Lego Levis x Lego

Płytki będą dostępne w formie personalizowanej naszywki na kurtce vintage stonewash Levi’s® Trucker Jacket, kurtce Dad Crop Trucker Jacket, spodniach 501® ‘93 StraightJeans oraz wielu innych bluzach i akcesoriach. Do produktów z możliwością personalizacji dołączy torba z logo Levi’s® i LEGO Group zawierająca 110 klocków LEGO® DOTS. Z tych elementów będziesz mogła tworzyć wiele dowolnych kombinacji.