Pierwszy butik KAS KRYST i MOMU już otwarty! Nowe, interesujące miejsce na modowej mapie Warszawy

16 września, w klimatycznej kamienicy między ulicami Marszałkowską i Polną, odbyło się otwarcie butiku dwóch młodych projektantek - KAS KRYST i MOMU. To miejsce, które warto odwiedzić. Znajdziesz tu nie tylko oryginalne ubrania z metką "made in Poland", ale również albumy o sztuce, designie czy modzie oraz ceramikę vintage.

butik KAS KRYST i MOMUbutik KAS KRYST i MOMU KAS KRYST&MOMU

Nowy butik mieści się przy ulicy Oleandrów 3, w samym centrum Warszawy. Klimatyczny lokal składa się z przestrzeni, w której prezentowane są ubrania z nowych kolekcji marek, oraz z przestronnej przymierzalni. Oprócz ubrań znajdziecie tu albumy o sztuce i designie. 

butik KAS KRYST i MOMUbutik KAS KRYST i MOMU fot. KAS KRYST i MOMU

Obie marki mają w swojej ofercie wygodne i dobrze skrojone ubrania do noszenia na co dzień. Stawiają na najwyższej jakości tkaniny, które są dobre dla skóry. Znajdziecie tu również akcesoria, które dopełnią casualowe stylizacje. Torby, plecaki, nerki, portfele i czapki - to wszystko znajdziecie w nowym butiku KAS KRYST i MOMU. Cały asortyment dziewczyny szyją w pracowni KAS KRYST, w Warszawie. Dzięki temu mają możliwość częściej zmieniać swój asortyment. W chwili obecnej szykowana jest ich jesienno-zimowa kolekcja. Projektantki zapowiadają sporo zmian w swoim butiku, dlatego warto je regularnie odwiedzać. 

KAS KRYST

MOMU