To koniec 'Keeping Up with the Kardashians'! Sprawdzamy, za co fani pokochali tę szaloną rodzinę

W zeszłym tygodniu Kim Kardashian oraz reszta klanu Kardashian-Jenner ogłosiła że na początku 2021 roku zostanie wyemitowany ostatni sezon Keeping Up with the Kardashians. Fani reality show od dawna przeczuwali rychły koniec produkcji. Postanowiliśmy przypomnieć sceny programu, które przeszły już do historii!

Keeping Up with the Kardashians po raz pierwszy zostało wyemitowane 14 października 2007 roku na kanale E!. Od tego czasu rodzina Kardashian-Jenner zrobiła oszałamiającą karierę, ale także zarobiła niewyobrażalne sumy pieniędzy, które dziś pozwoliły im się zaliczyć do najbogatszych i najpopularniejszych celebrytów świata. Na oczach widzów dojrzewała Kylie Jenner oraz Kendall Jenner, czyli najmłodsze członkinie klanu Jennerów. Widzowie byli świadkami ślubów, narodzin, rozwodów, zdrad oraz wielu bardzo osobistych i prywatnych zdarzeń bohaterów show. Każdy z nich miał ogromny wpływ na sukces programu, który przez 14 lat i 20 sezonów gościł w domach widzów. Sprawdźcie najpopularniejsze sceny, które nawet po wielu latach bawią fanów tej zwariowanej rodziny!

Kris Jenner, czyli momager

Kris Jenner uważana jest za niezwykle przedsiębiorczą kobietę, która odpowiada za rozwój karier swoich dzieci. W programie Keeping Up with the Kardashians, mimo podeszłego wieku, nie rezygnuje z zbaw, imprez i alkoholu świetnie się przy tym bawiąc. Głowa rodziny Kardashian-Jenner słynie ze swojego poczucia humoru, która niczym nie przypomina tradycyjnej mamy. Poniżej znajdziecie najlepsze sceny z udziałem niezastąpionej Kris Jenner, które rozbawią was do łez.

 

Siostry Kardashian, gwiazdami KUWTK

A wszystko to rozpoczęło się od seks taśmy, której bohaterką została Kim Kardashian. Wcześniej media kojarzyły ją jako jedną z przyjaciółek Paris Hilton. Odpowiedni PR sprawił, że dziś to jedno z najgorętszych nazwisk show biznesu. Wiele scen z jej udziałem w Keeping Up with the Kardashians również przejdzie do historii. W tym miejscu musimy wspomnieć o najstarszej siostrze, Kourtney Kardashian. To właśnie dzięki jej luźnemu i z pozoru lekceważącego podejściu do życia, dziś możemy znaleźć w sieci wiele memów i niezapomnianych historii pokazanych w programie. Kultową sceną jest już ta, gdy Kim gubi w oceanie swój diamentowy kolczyk. Gwiazda desperacko stara się go znaleźć, jednak jej siostra z drwiącym tonem głosu przypomina jej, że są rzeczy ważniejsze od jej kolczyków.

Khloe Kardashian to natomiast wulkan energii. Celebrytka nie stroni od żartów i wkręcania swoich bliskich w przezabawne sytuacje. W programie KUWTK nie zabrakło też wielu, siostrzanych walk, które doprowadzały do łez, a często nawet do przelania krwi. Sprawdźcie, które momenty Keeping Up with the Kardashians zapadły w pamięci widzów najbardziej!

 

Kendall i Kylie Jenner – dorastanie na ekranie

Najmłodsze członkinie rodu Jenner, czyli Kendall i Kylie dorastały na oczach widzów. W programie Keeping Up With The Kardashian nie zabrakło zabawnych scen, okresu buntu i oszałamiających karier, które dzięki udziałowi w rodzinnym show udało im się stworzyć. Kendall Jenner to jedna z najspokojniejszych bohaterek. Modelka stroniła od skandali i afer. Kylie Jenner, czyli najmłodsza miliarderka świata, nie stroniła od burzliwych związków z raperami. Siostry także na zawsze wpisały się w historię telewizji, a jej kultowe perypetie cieszą się ogromną popularnością także w sieci.