Anna Lewandowska autorką nowej kolekcji polskiej marki 4F. To ukłon w stronę współczesnej kobiecości

Właśnie do przedsprzedaży trafiła nowa kolekcja marki 4F, którą zaprojektowała Anna Lewandowska. Produkty można już zamówić korzystając z aplikacji mobilnej brandu. Sprawdźcie, czym tym razem zaskoczyła fanów trenerka fitness!

Anna Lewandowska z nową kolekcją dla 4F

Fani marki 4F i Anny Lewandowskiej już mogą kupić kolekcję, którą zaprojektowała ta znana trenerka fitness. Jako pierwsi zakupy mogą zrobić użytkownicy aplikacji 4F. W sklepach stacjonarnych i online produkty z tej linii znajdziemy od 14 września.

Wiem jak ważnym elementem treningu jest dobrany strój, zarówno pod kątem designu jak i rozwiązań technologicznych. Swoboda ruchów, pewność siebie, komfort… Tymi wszystkimi kryteriami kierowaliśmy się z zespołem 4F w procesie projektowania.

– zdradza dyrektor kreatywna kolekcji, Anna Lewandowska. Co trafiło tym razem do sprzedaży? Zdecydowano się na stroje w stylu glamour, które nie tylko podkreślą sylwetkę, ale również dzięki zastosowaniu technologii 4F Dry, materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz zapewniając komfort podczas wykonywania ćwiczeń. W aplikacji możemy znaleźć m.in. biustonosze sportowe, które mają zapewnić średnie wsparcie oraz legginsy z wysokim stanem. Produkty z tej serii w zdecydowanej większości zdobi taśma z logo firmy.

Anna Lewandowska ze swoim teamem w ubraniach 4FAnna Lewandowska ze swoim teamem w ubraniach 4F Matys Studio / Mat. prasowe 4F

Nowa kolekcja 4F i Anny Lewandowskiej

Postanowiłam sprawdzić, ile trzeba zapłacić za ubrania zaprojektowane przez żonę Roberta Lewandowskiego. Zacznijmy od rzeczy najtańszych. Top treningowy znajdziemy w aplikacji za 69,99 zł. Model w czarnym kolorze wyróżnia krótki fason odsłaniający brzuch i efektowne wycięcie na plecach. Dopasowane spodenki kosztują 79,99 zł. Ten produkt w pasie został ozdobiony stylową taśmą z logo brandu. Cena biustonoszy treningowych to 139,99 zł. Za legginsy zapłacimy natomiast 149,99 zł i jednocześnie jest to najdroższa opcja z kolekcji, którą zaprojektowała Anna Lewandowska dla 4F. 

 Anna Lewandowska dla 4F

Anna Lewandowska na początku 2020 roku ogłosiła, że została nową ambasadorką polskiej marki 4F. Świeżo upieczona mama Laury, chętnie wkłada ubrania tej firmy i prezentuje je na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 3 miliony użytkowników tej aplikacji z całego świata. Ta jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce od lat inspiruje miliony kobiet do zmiany swojego stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Teraz fanki gwiazdy, mają okazję sprawić sobie ubrania, które zaprojektowała ich idolka!