Jason Derulo w kurtce polskiej marki! Ten znany brand tworzy prawdziwe dzieła sztuki

Jason Derulo to twórca takich hitów jak "Want To Want Me". Jego piosenki nuci cały świat i jest zapraszany na największe artystyczne wydarzenia. Ostatnio piosenkarz nawiązał współpracę z polską marką Vaclavic by Karla Waclawik, która stworzyła dla niego wyjątkową kurtkę. Ten model to prawdziwa, modowa petarda!

Jason Derulo zachwycony polską marką

Jason Derulo znany jest ze swojego oryginalnego, lekko streetwear'owego stylu. Artysta lubi wyróżniać się nie tylko na scenie, ale także na co dzień. W jego szafie znajdziemy projekty największych domów mody. Teraz do jego kolekcji dołączyła kurtka polskiej marki Vaclavic by Karla Waclawik. Piosenkarz zdecydował się na model o fasonie baseballówki. Z tyłu został ozdobiony wizerunkiem Michaela Jacksona w stroju astronauty. Na górze umieszczono napis „KING”. Po reakcji gwiazdy wnioskujemy, że ten model zrobił na nim ogromne wrażenie, co doskonale rozumiemy! Nie zabrakło wielu pozytywnych komentarzy pod postem na Instagramie brandu:

Muszę ją mieć ????????
Mega!!! ????

Gwiazdy pokochały Vaclavic by Karla Waclawik

Zagraniczni artyści coraz chętniej sięgają po produkty od polskich producentów. Vaclavic by Karla Waclawik dzięki współpracy z Jasonem Derulo może liczyć na międzynarodowy rozgłos i kto wie, może też na coraz większą ilość klientów nie tylko w naszym kraju. Po ubrania stworzone przez polski brand chętnie sięgają też nasze rodzime gwiazdy, m.in. Natalia Siwiec i Izabela Janachowska, które produkty zaprojektowane specjalnie dla nich, zaprezentowały na Instagramie. W sklepie online firmy ceny za te oryginalne kurtki zaczynają się od 1500 zł.

Produkty na zamówienie

Kurtka z własną podobizną lub z wizerunkiem swojego idola? A może bluza z oryginalnym napisem? Vaclavic by Karla Waclawik oferuje swoim klientom stworzenie produktów na specjalne zamówienie. Każdy, kto marzy o oryginalnym produkcie w swojej szafie może stworzyć swoje własne, oryginalne dzieło, które znajdzie się na ubraniu. Ceny za takie modele zaczynają się od 1000 zł.