Kasia Cichopek w stylowej bluzie New Balance. To połączenie kolorów jest charaktyrystyczne dla znanych marek

Kasia Cichopek opublikowała na Instgramie zdjęcie w sportowej, ale dziewczęcej stylizacji. Podczas pakowania dzieci do szkoły nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała na sobie bluzę New Balance, która zachwyciła fanów. Wiemy ile kosztuje i gdzie ją kupicie! Są też podobne modele w świetnych cenach.

Kasia Cichopek w sportowej stylizacji z bluzą New Balance w roli głównej

Kasia Cichopek jest nie nie tylko świetną aktorką, tancerką, od niedawna gospodynią programu śniadaniowego, ale przede wszystkim mamą. Dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziewczęcym plecakiem szkolnym. Jej córka właśnie rozpoczyna przygodę ze szkołą, a starszy syn będzie uczęszczał do 6 klasy. Aktorka pomaga dzieciom spakować potrzebne podręczniki i zeszyty i przygotowuje im całą szkolną wyprawkę. Naszą uwagę najbardziej przykuła bardzo stylowa sportowa bluza znanej marki New Balance. To model Village Crew, który kupicie m.in. na Modivo za 249 zł. Bluza charakteryzuje się połączeniem kolorów, które uwielbiają znani projektanci i chętnie stawiają na nie marki premium. Mowa o modnym trio: czerwony, biały i niebieski. Takie połączenie to cecha charakterystyczna właśnie dla New Balance, FILA, a także Tommiego Hilfigera. 

 

Bluzy znanych marek:

Kasia Cichopek nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Kasia Cichopek może pochwalić się nową rolą. Została gospodynią programu śniadaniowego w TVP - "Pytanie na śniadanie". Zastąpiła tym samym blogerkę modową Tamarę Gonzalez Pereę, która nie zgodziła się na podpisanie niekorzystnego dla niej kontraktu. Macadamian Girl pokazała jednak klasę i pogratulowała koleżance z branży na Instagramie. Kasia Cichopek będzie prowadziła program u boku Macieja Kurzajewskiego. Na ogłoszeniu jesiennej ramówki TVP Kasia wystąpiła w pięknej sukience projektu Just Paul. 

 
Więcej o: