Małgorzata Rozenek-Majdan olśniła fanów koszulą jeansową znanej marki. To oryginalne zdobienie robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła fanom na Instagramie, że pracuje na planie nowego secret projekt. Naszą uwagę zwróciła jej koszula jeansowa, którą wyróżnia ciekawe i spektakularne zdobienie. To model znanej marki, którego cena zaskakuje!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej koszula jeansowa Ixiah

Ixiah to luksusowa marka, po której produkty sięga Kylie Jenner oraz jej siostra Kendall, a także rodzina Kardashianów. Do fanów tej firmy z pewnością możemy zaliczyć Natalię Siwiec, a teraz również Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenterka swój ostatni look stworzyła, wykorzystując koszulę jeansową właśnie z asortymentu tego australijskiego brandu. Model wyróżniają oryginalne zdobienia oraz szeroki pasek z klamrą podkreślający talię. Dół produktu został postrzępiony, co nawet bardzo eleganckiemu outfitowi dodaje luzu i niezobowiązującego charakteru. Koszulę mogliśmy znaleźć w sklepie internetowym Moliera 2 za 1329 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan w klapkach Birkenstock

Marki Birkenstock nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Fanki stylowych klapek z pewnością kojarzą tę firmę. Małgorzata Rozenek-Majdan w swojej ostatniej stylizacji wykorzystała model w różowym kolorze, który wyróżniają dwa charakterystyczne paski z przodu. Klamerki są w tym samym odcieniu co buty. Produkt, na który zdecydowała się gwiazda, można znaleźć np. w sklepie internetowym Showroom za 234 zł.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy sprzed ciąży

Prezenterka zdradziła fanom, że zaczęła wracać do formy sprzed ciąży. Na Instagramie publikuje zdjęcia z indywidualnych treningów prowadzonych pod czujnym okiem swojej trenerki. Gwiazda przyznaje, że czeka ją długa droga, jednak nie zamierza się poddać. Co ciekawe, wiele fanek stwierdziło, że „Perfekcyjna Pani Domu” już teraz zachwyca na salonach nienaganną sylwetką. Ta jednak odpowiedziała, że to zasługa odpowiedniego ustawienia do zdjęcia i stylizacji.