Niewyspana Anna Lewandowska w bluzie z logo The Velvet Underground. Oryginalny print zrobił wrażenie na jej fanach!

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie pozując w kremowej bluzie. Uwagę fanów zwrócił wyjątkowy print z przodu, który z pewnością fanom grupy The Velvet Underground nie jest obcy! Podobny model można było znaleźć w znanej sieciówce!

Anna Lewandowska fanką The Velvet Underground?

Ostatnie zdjęcie żony Roberta Lewandowskiego na Instagramie wywołało zachwyt wśród fanów zespołu The Velvet Underground. Anna Lewandowska pozuje w bluzie, którą wyróżnia charakterystyczne logo tej grupy. Model w kremowym kolorze został ozdobiony printem, na którym widniał banan oraz nazwa bandu. Oversize’owy krój pozwoliły trenerce fitness na noszenie jej w formie sukienki. Podobny model, jednak z kapturem, można było swego czasu znaleźć w H&M za 99,90 zł.  

Moda na t-shirty z logo zespołów rockowych

Ubrania z logo zespołów rockowych to hit, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Okazuje się, że nie tylko fani muzyki chętnie noszą te modne produkty. Dziś koszulki lub bluzy z charakterystycznymi dla różnych zespołów wzorami stały się nieodłącznym elementem świata fashion. Chyba każda z nas miała okazję zobaczyć blogerkę modową w t-shircie z wizerunkiem The Beatles. Do grona szczęśliwców, po których produkty chętnie sięgamy dołącza także The Velvet Underground. Okazuje się, że wiele znanych sieciówek zdecydowało się na wprowadzenie do swojego asortymentu ubrań z ich logo. Charakterystyczny banan, nad którym umieszczono nazwę marki to klasyk, który z pewnością pojawił się już w wielu szafach.

Tylko kawa może nas uratować!

Anna Lewandowska chętnie wspiera różne projekty swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Niedawno na rynku pojawiła się kawa, którą stworzył piłkarz i promuje swoim nazwiskiem. RL9 Coffe można kupić w sklepie internetowym Foods by Ann, który z resztą należy do jego żony. Ceny produktów zaczynają się od 14,99 zł za 250 gramowe opakowanie tego popularnego trunku.