Top filmy Netflix: sierpień 2020. Oto nowości, które warto zobaczyć

W sierpniu 2020 popularna platforma streamingowa Netflix proponuje wiele nowości. To produkcje oryginalne, z humorem i odrobiną grozy, filmowe klasyki, dokumenty i kontynuacje seriali. Podpowiadamy, czego na pewno nie można przegapić.

Na koniec wakacji popularna platforma streamingowa Netflix proponuje kinomaniakom prawdziwą ucztę. W sierpniu 2020 roku oferuje wiele nowości filmowych dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Nie zabraknie też kontynuacji znanych seriali. Niektóre z nich doczekają się ostatniego sezonu. To jednak nie wszystko. Pojawią się też nowe dokumenty i hity rozrywkowe. Co warto obejrzeć? Zobaczcie! 

Wybraliśmy top filmy Netflix na sierpień 2020. To kilka oryginalnych produkcji, które warto zobaczyć, m.in. "Kradzież stulecia",  "Power", "Nocna przygoda” czy „Tajemnicze początki”. Już dziś będzie też można obejrzeć "Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy kontra Wielebny". To serial komediowy, w którym główna bohaterka Kimmy wychodzi za mąż, ale najpierw musi udaremnić nikczemny plan Wielebnego. Będzie śmiesznie! 

"Kradzież stulecia": top filmy Netflixa

Miniserial oparty na faktach, który swoją premierę będzie miał już 14 sierpnia. Będzie można poznać historię napadu na kolumbijski bank centralny, do którego doszło w 1994 roku. Złodziejom udało się wtedy ukraść aż 33 miliony dolarów, co wywołało w kraju wielki chaos. Jest spora szansa, że miniserial "Kradzież stulecia" spodoba się wielu widzom. Jego fabuła jest porównywana do hitu "Dom z papieru".

 

"Power": top filmy Netflixa

To thriller z elementami komiksu. Pojawi się na platformie streamingowej Netflix już 14 sierpnia. Podczas sensu filmowego będzie można przenieść się na ulice Nowego Orleanu. Tu pojawia się nowy narkotyk, który po zażyciu dodaje supermocy, na całe szczęście tylko przez jakiś czas. Czasem doprowadza też do śmierci, ponieważ na tajemnicze pigułki każdy reaguje inaczej. Czy znajdzie się wielu śmiałków? Były żołnierz, nastolatka i miejscowy policjant postanawiają sprawdzić pochodzenie nowego narkotyku i zapobiec dalszym akcjom dealerskim. 

 

"Nocna przygoda”: top filmy Netflixa

Premiera tej komedii familijnej pełnej przygód odbędzie się 21 sierpnia. Pewnego dnia rodziców Clancy i Kevina porywa grupa profesjonalnych złodziei, a dzieci dowiadują się, że ich mama jest złodziejką objętą programem ochrony świadków. Czy ruszą na pomoc? Pewnie, że tak. W zaledwie jedną, ale pełną wrażeń noc zadzieje się naprawdę wiele. To będzie szalona nocna przygoda.

 

„Tajemnicze początki”: top filmy Netflixa

Ten hiszpański kryminał dostępny będzie 28 sierpnia na popularnej platformie Netflix. To sierpniowy top film Netflixa, który opowiada o mordach z 2019, które miały miejsce w Madrycie. Popełniając wszystkie zbrodnie nieznany zabójca wykorzystuje motywy znane z komiksów o superbohaterach. Dlatego sprawą zajmą się profesjonaliści – dwójka policjantów wraz z przełożoną i synem, który jest właścicielem sklepu z komiksami.

Netflix przygotował też długą listę kontynuacji seriali

 

Co na początek? Już 6 sierpnia ukaże się 3 sezon "The Rain". Kolejnego dnia – 3 sezon serialu "Pełne morze", "Selling Sunset" czy 2 sezon "Nailed It! Meksyk". Będą też premiery. Netflix pokaże serial dokumentalny "Maleńkie stworzenia" i konkurs karaoke "Sing On! Niemcy". W kolejnych dniach, aż do 28 sierpnia, nie będzie gorzej. Kilkanaście seriali, filmów dla dorosłych czy nowości dla dzieci i młodzieży. Niestety doczekamy się też ostatniego sezonu "Lucyfera".