Natalia Siwiec świętuje urodziny na luksusowym jachcie. Strój kąpielowy w tym kolorze pięknie podkreśla opaleniznę

Natalia Siwiec 1 sierpnia świętowała swoje 37. urodziny. Modelka wspólnie z rodziną i przyjaciółmi wybrała się na hiszpańską wyspę Formenterę, gdzie ten wyjątkowy dzień spędziła relaksując się na luksusowy jachcie. Zwróciliśmy uwagę na jej strój kąpielowy, którego cena was zaskoczy!

Natalia Siwiec w seksownym bikini

Modelka zabrała ze sobą na ekskluzywne wakacje kilka strojów kąpielowych, jednak to ten z jej urodzin zrobił na fankach największe wrażenie. Natalia Siwiec zdecydowała się na bikini w różowym kolorze, które podkreśla jej opaleniznę. Mocno wycięty dół w stylu brazylianów dodatkowo wydłuża sylwetkę. Stanik w formie dopasowanego crop topu pozwala czuć się nie tylko komfortowo, ale również kobieco. Influencerka swój strój kąpielowy znalazła w asortymencie marki REINA OLGA za 140 euro, co w przeliczeniu daje nam ok. 618 zł. Wart swojej ceny?

Natalia Siwiec zdradziła fance swoją wagę

Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie, fanka zapytała Natalię Siwiec o jej wagę. Modelka może pochwalić się szczupłą sylwetką, której zazdrości jej wiele fanek. Gwiazda przyznała, że waży ok. 50 kg. Jedna z obserwatorek zwróciła jej nawet uwagę, że przy wzroście 170 cm to spora niedowaga. W czym tkwi sekret jej pięknej sylwetki? Influencerka z pewnością po części odziedziczyła ją w genach, jednak jak sama twierdzi kluczem do szczupłego ciała jest odpowiednia dieta prowadzona pod czujnym okiem specjalisty.

Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk z rodziną na wspólnych wakacjach

Natalia Siwiec wypoczywa na hiszpańskiej wyspie Formentera. Na wakacje zabrała ze sobą nie tylko męża, córeczkę i pasierba, ale również Jarosława Bieniuka z rodziną. Gwiazdy od lat się przyjaźnią i chętnie ze sobą wyjeżdżają. Ich dzieci również świetnie się dogadują i lubią spędzać ze sobą czas. Luksusowe wakacje modelka chętnie relacjonuje na Instagram Stories. Urodziny gwiazda spędziła bawiąc się ze swoimi urlopowymi towarzyszami na jachcie. Influencerka mogła liczyć nie tylko na tańce, szampana i obecność bliskich, ale także kąpiele słoneczne i pływanie w krystalicznie czystej wodzie.