Co wspólnego ma Tel Awiw z Warszawą? Polska marka Balagan Studio zachwyca nową kampanią

Balagan Studio to marka, która ma swoje korzenie nie tylko w Warszawie, ale również Tel Awiwie. Właśnie odbyła się premiera nowej kampanii brandu, która tym razem skupiła się na inspiracji naszym krajem. Czym jeszcze zaskoczyła nas ta znana firma?

Balagan Studio startuje z nową kolekcji

W nowej kolekcji marki Balagan Studio pojawiły się ponadczasowe klasyki, które pokochali fani firmy, jak również wiele zaskakujących nowości. Jak podkreśla brand klienci mają okazję znaleźć w ich asortymencie beżowe, elastyczne balerinki Kamet, którą wyróżnia włoska, delikatna skóra. Nazwa produktów przedsiębiorstwa także nie jest przypadkowa. To hebrajskie słowa odnoszące się do najważniejszych cech każdego z modeli. Oprócz stylowego i oryginalnego obuwia znajdziemy także torebki i akcesoria w sam raz na lato.

Nowa kampania Balagan Studio

Tym razem marka Balagan Studio zdjęcia do swojej nowej kampanii Polish Girl wykonała w Polsce. Zdecydowano się na sesję w modernistycznym budynku Węgierskiej Ekspozytury Handlowej w Warszawie, który doskonale wpisuje się w charakter marki. To jeden z nielicznych budynków zachowany w niemal całości  w stolicy  z lat 60. i 70. Co ciekawe wnętrze budowli również doskonale oddaje charakter tamtego okresu. 

Nowa kampania Balagan StudioNowa kampania Balagan Studio Mat. prasowe Balagan Studio

Balagan Studio – marka z charakterem

Balagan Studio to polska marka, która w swoich projektach czerpie inspirację z modernistycznych budowli z Tel Awiwu. Fanki butów, torebek i dodatków z pewnością znajdą produkty, które dopełnią ich look. Brand stawia na proste formy, które będzie można dopasować do wielu stylizacji nie tylko na co dzień, ale również od święta.

Więcej o: