Top 3 książki, które musisz przeczytać tego lata! Ten bestsellerowy poradnik sprzedano w 6 mln egzemplarzy!

Spędzasz lato rozkoszując się piękną pogodą na Mazurach, a może szukasz wytchnienia nad morzem? Jeśli jesteś bibliofilem i tak jak ja, lubisz czasem sięgnąć po dobrą książkę, która cię pochłonie, to wybrałam dla Ciebie 3 świetne propozycje. Ich największa zaleta? Są w formie ebooków i audiobooków!

Książka, którą pokochały miliony - "Jak przestać się martwić i zacząć żyć"

Powiedzieć, że ta książka jest jedną z najlepszych jakie przeczytałam to mało. Ten poradnik jest doskonały. Mądry, ponadczasowy, aktualny niezależnie od wieku, ale przede wszystkim daje to co w poradnikach jest najważniejsze - sensowne i proste rozwiązanie. Dzięki tej książce miliony ludzi pozbyło się kłopotów, które zatruwały im życie. Niektórzy z nich są teraz znanymi coachami i sami przekazują wiedzę dotyczącą "zdrowego i bezproblemowego życia". Dale Carnegie to pionier w swojej dziedzinie - ten poradnik to książka dla każdego z nas. Sprzedała się w 6 milionach egzemplarzy na całym świecie i jest tłumaczona na ponad 37 języków. Uświadamia jak ważne jest życie, jak dużą uwagę przywiązujemy do problemów, jak wiele z nich nie jest od nas zależnych. Myślę, że "Jak przestać się się martwić i zacząć żyć" to publikacja, która uczy i pokazuje, że życie człowieka nie musi być przepełnione niepokojem i napięciem, które odbierają nam siły. Inny tytuł, równie dobry, który polecam każdemu, kto ma problemy z nadwrażliwością to poradnik napisany dosłownie kilka lat temu. "Jak mniej myśleć" to odpowiedź na nurtujące nas pytania dotyczące nadwrażliwości.

Kryminał, którego ekranizację znajdziesz na platformie Netflix - "W głębi lasu"

Głośny ostatnio serial Netflixa zbiera naprawdę dobre recenzje. Jednak to nie tam powinniśmy szukać odpowiedzi na pytanie - co stało się z czwórką nastolatków w lesie. Zachęcam was do przeczytania jednego z najlepszych kryminałów z jakimi miałam do czynienia. "W głębi lasu" jest powieścią autorstwa Harlana Cobena, który jest mistrzem w tworzeniu historii z dreszczykiem. Tym razem zabiera nas na letni obóz młodzieżowy, na którym giną nastolatkowie. Po latach brat zaginionej dziewczyny próbuje odkryć, co stało się tamtej pamiętnej nocy w lesie. Czy mu się uda, a przede wszystkim jaka historia kryje się za makabrą, która wydarzyła się lata temu? Jeśli jesteście ciekawi serialu Netflixa, to najpierw przeczytajcie książkę. Uwierzcie mi, nie pożałujecie.

Pewnej nocy poszliśmy sami do lasu. Nie powinniśmy.

Romans, który rozbawi cię do łez - "Podróż nieślubna"

Dawno się tak nie uśmiałam, czytając książkę. To romans, ale i komedia w najlepszym wydaniu - co się może zdążyć, jeżeli dwójka zaprzysiężonych wrogów wyruszy w podróż poślubną swojego rodzeństwa? Olive to gadatliwa, ale urocza dziewczyna, a Ethan to nieco skryty i gburowaty przystojniak. Zostali postawieni w trudnej sytuacji i wyruszają na najpiękniejsze wakacje ich życia. Ta powieść to lekka, śmieszna i kobieca literatura idealna na wakacyjny weekend. Jej największą zaletą jest sarkastyczne, a czasem nawet ironiczne pióro autorki i genialny letni klimat. Wspominałam, że akcja książki rozgrywa się na romantycznych Hawajach? "Podróż nieślubna" została okrzyknięta seksownym bestsellerem NEW YORK TIMESA. Jest wyróżniona jako jedna z najlepszych książek obyczajowych 2019 roku według Amazon.com! Oprócz tego to pozycja obowiązkowa wg: „Today”, „US Weekly” , „Bustle”, „BuzzFeed” i „Goodreads”. Miłego czytania!

Więcej o: