,,Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej! O czym będzie nowy serial Netflixa?

Już jesienią na platformie Netflix pojawi się nowy serial twórców ,,Seksu w wielkim mieście" - ,,Emily w Paryżu"! W roli głównej zobaczymy piękną i utalentowaną Lily Collins. O czym będzie serial? Z pewnością przysporzy tyle emocji co produkcja o Carrie Bradshaw.

Netflix potrafi zaskoczyć - to z pewnością już wiesz. Nie zawiódł i tym razem! Popularna platforma streamingowa zapowiedziała bowiem nowy serial, który na podstawie kadrów hulających już od jakiegoś czasu w Internecie prezentuje się naprawdę obiecująco! Już teraz mówi się, że produkcja będzie nowym Seksem w wielkim mieście. Lecz czy takie stwierdzenie nie jest zbyt odważne? W końcu historia Carrie Bradshaw to istny klasyk i naprawdę ciężko uwierzyć, że coś może serialowi dorównać. Ale jeśli stoi za nią ta sama osoba, która przyczyniła się do sukcesu historii Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte, czyli Darren Star, chyba można mieć nadzieję, że nie są to słowa rzucone na wiatr. A właśnie takie obietnice odnośnie sukcesu serialu Emily in Paris można znaleźć w sieci. W roli głównej zobaczysz Lily Collins - aktorkę znaną z takich produkcji, jak Podły, okrutny zły, Love, Rosie czy Aż do kości.

,,Emily w Paryżu" - fabuła

Emily w Paryżu to opowieść o dwudziestoparoletniej Emily - ambitnej dyrektorce działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową, francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania — w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości. My już się wciągnęłyśmy!

,,Emily w Paryżu" - premiera

Zdjęcia do serialu zakończono w listopadzie 2019 roku. Jednak już w lutym wiadomo było, że premiera planowana jest na pewno na 2020 rok, a także, że serial pojawi się w stacji Paramount Network. Od tamtej pory plany co nieco się zmieniły. Owszem, produkcja ma ujrzeć światło dzienne jesienią, ale na platformie Netflix! Ta informacja powinna ucieszyć cię jeszcze bardziej, bo to świadczy o tym, że serial Emily in Paris dotrze do znacznie większego grona odbiorców, także z Polski. Emily in Paris składa się z 10 odcinków, po 30 minut każdy. Całość była nagrywana w Paryżu oraz w różnych zakątkach Francji. Już nie możemy się doczekać!

,,Emily w Paryżu" - obsada i twórcy

,,Emily w Paryżu',,Emily w Paryżu' Fot. materiały partnerów

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Darren Star (Younger, Seks w wielkim mieście). Gwiazdą serialu oraz producentką będzie Lily Collins (Zasady nie obowiązują, Aż do kości). Na ekranie wystąpią również: Ashley Park (Wredne dziewczyny w wersji Broadwayowskiej, Opowieści z San Francisco), Philippine Leroy Beaulieu (Gdzie jest mój agent?), Lucas Bravo (Smart Ass), Samuel Arnold (Antoniusz i Kleopatra), Camille Razat (15:17 do Paryża), Bruno Gouery (Doktor Martin), Kate Walsh (The Umbrella Academy), William Abadie (Resident Evil: Zagłada) i Arnaud Viard (Klara i ja). Za kostiumy odpowiada Patricia Field, ta sama kostiumografka, która zachwycała wszystkich stylizacjami w Seksie w wielkim mieście. Możesz być więc być pewna, że mody w nowej serialowej produkcji będzie naprawdę sporo! Będzie skąd czerpać inspiracje.

Więcej o: