The Kissing Booth 2 powraca! Kontynuacja młodzieżowego hitu już niedługo na platformie Netflix

Jeżeli zastanawiasz się kiedy na platformę Netflix powróci jeden z najbardziej lubianych młodzieżowych hitów "The Kissing Booth 2" to mam dobrą wiadomość. Już w lipcu 2020 czeka cię niezapomniany seans!

The Kissing Booth 2 - kiedy premiera?

The Kissing Booth to romantyczna historia skierowana dla młodzieży, która powstała na podstawie powieści Beth Reekles. Film okazał się netflixowym sukcesem i już w 2019 roku platforma potwierdziła, że widzowie mogą spodziewać się kontynuacji produkcji o Noah i Elle. Pierwsze głosy dotyczące premiery The Kissing Booth 2 mówiły, że film pojawi się na początku 2020 roku. Jak się okazało swoją premierę będzie miał już niedługo - 24 lipca!

The Kissing Booth 2 - o czym będzie?

Pierwsza część The Kissing Booth wyreżyserowana przez Vince’a Marcello to opowieść o amerykańskich nastolatkach, chodzących do jednego liceum. Główne motywy książki i filmu opierają się na miłości i przyjaźni. Młoda Elle Evans przyjaźni się z Lee Flynnem. Są jak dwie krople wody - urodzili się tego samego dnia, w tym samym szpitalu. Ich matki uważają się na najlepsze przyjaciółki, a nastolatkowie prawie nie odstępują się na krok. Ich przyjaźń opierała się na znanym schemacie - flirt i głębsze uczucia odstawiamy na bok. Niestety problem pojawia się wtedy, kiedy Elle zakochuje się w starszym bracie Lee - Noah.

Cała fabuła prowadzi do tego, aby ta historia skończyła się happy endem. Jednak problemem okazuje się wspomniana wyżej zasada i ukrywanie uczuć. Oczywiście, jak to w amerykańskich komediach romantycznych bywa - zakochani w końcu zostają parą. Pojawiają się uniesienia, masa łez i piękny happy end na miarę powieści dla nastolatek.

O czym więc będzie druga część The Kissing Booth 2? Oczywiście druga część będzie kontynuacją historii naszych dwóch głównych bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z rozłąką. Noah wyjeżdża na studia do Oxfordu, a jego młodsza dziewczyna Elle zostaje sama w rodzinnym mieście. Związek na odległość jak sami wiemy, nie jest łatwy, a bliskość tysiące kilometrów od siebie, czasami potrafi zostać przerwana. Do tego Elle będzie mierzyła się z kolejnymi osobistymi kłopotami. Pogodzenie się z wyjazdem Noah, utrzymywanie przyjaźni z Lee, a do tego pojawienie się tajemniczego przystojniaka o imieniu Marco... ta mieszanka wybuchowa może dać różne efekty... pytanie brzmi: Czy Elle i Noah wytrzymają tę burzę?

The Kissing Booth 2 - ciekawostki

Myślę, że wielu z was nie wie o tym, że film The Kissing Booth 2 jest jednym z najsłabiej ocenianych filmów dla nastolatków. Strona Rotten Tomatoes przyznała filmowi wynik 13% z oceną 3,7/10. Kate Erbland z portalu IndieWire dała The Kissing Booth mierną ocenę. Jednak prawdziwy sukces produkcji zweryfikował Netflix! Ted Sarandos nazwał go jednym z najczęściej oglądanych filmów w Stanach Zjednoczonych. I zaraz po ogłoszeniu pierwszej części, platforma Netflix potwierdziła, że serial będzie miał swoją kontynuację. Zdjęcia do filmu powstawały w Kapsztadzie i Los Angeles, a film był kręcony około 4 miesięcy. Jednak myślę, że najważniejszą, a przy tym najciekawszą informacją jest to, że główni aktorzy (Joey King i Jacob Elordi) są w związku w prawdziwym życiu!

Więcej o: