Marcelina Zawadzka nową ambasadorką Avon. My patrzymy na jej skórzany zestaw, który rozpalił fanów do czerwoności

Marcelina Zawadzka ogłosiła właśnie na Instagramie, że została nową ambasadorką kosmetyków Avon z kolekcji "POWER STAY". Zwróciliśmy jednak uwagę na jej niezwykle seksowny strój. Skórzany komplet jest niezwykle kobiecy, a głęboki dekolt zawrócił w głowie wielu jej fanom.

Marcelina Zawadzka w oryginalnym stroju

Nie od dzisiaj wiadomo, że Marcelina Zawadzka jest fanką kobiecych, seksownych strojów. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w skórzanym zestawie, który zachwycił jej fanów. Krótką koszulę z długim rękawem wyróżnia suwak z przodu, dzięki któremu prezenterka mogła zaprezentować swoim obserwatorom głęboki dekolt. Spodnie z wysokim stanem podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Nie zabrakło wielu pozytywnych komentarzy na temat jej stylizacji:

Wyglądasz ekstra super na żywo - wiem, bo widziałam! Ale najważniejsze, że jesteś cudowna ??
Ikona kobiecości ??

Marcelina Zawadzka nową ambasadorką Avon

Modelka właśnie ogłosiła, że dołączyła do grona ambasadorek kosmetyków Avon. Marcelina Zawadzka promuję produkty z kolekcji „POWER STAY”. W tej serii znajdziemy m.in. podkłady, szminki i tusze do rzęs. Dzięki nim wykonamy makijaż niemal na każda okazję. Nie tylko do pracy, na co dzień, ale także na wielkie wyjścia takie jak np. wesele lub randka. Produkty znajdziemy w katalogach Avon i na ich stronie internetowej.

Marcelina Zawadzka z zarzutami o przekręty podatkowe

Do sieci trafiła informacja, że Marcelina Zawadzka związana jest z tak zwaną aferą vatowską. Modelka usłyszała trzy zarzuty: uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur, a także pranie brudnych pieniędzy. Okazuje się, że prezenterka przyznała się do dwóch pierwszych zarzutów. Celebrytce w najgorszym przypadku grozi nawet 10 lat więzienia. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” zdradziła w rozmowie z „NaTemat”, że czuje się podwójnie oszukana. W pierwszej kolejności straciła swoje pieniądze, a potem powierzyła swoje sprawy finansowe nieodpowiedniej firmie księgowej. Proces w tej sprawie trwa, a prezenterka złożyła już odpowiednie wyjaśnienia w prokuraturze.

Więcej o: