Netflix - nowy miniserial Bezpaństwowcy. Czy okaże się kolejnym hitem platformy?

Netflix stale zaskuje nas nowymi produkcjami na lato! Od 7 lipca dostępny jest nowy miniserial "Bezpaństwowcy". W jego powstawaniu brała udział m.in. Cate Blanchett. Czy okaże się kolejnym hitem Netfliksa?

Netflix - "Bezpaństwowcy" serial 

"Bezpaństwowcy" to nowy miniserial wyprodukowany przez platformę Netflix. To już kolejna produkcja poruszająca problemy współczesnego świata, które na co dzień niestety często ignorujemy. Do tego typu seriali dołączyli właśnie "Bezpaństwowcy".  Premiera miała miejsce 7 lipca, jeżeli więc jeszcze go nie widziałaś, to czas nadrobić zaległości!

 

"Bezpaństwowcy" - seriale Netflix

O czym opowiada miniserial Netflix "Bezpaństwowcy"? Przede wszystkim pokazuje on aktualne tematy i problemy społeczne. Śledzimy losy czterech nieznajomych, którzy poznają się w australijskim areszcie imigracyjnym:

  • stewardessy, której grozi niebezpieczeństwo ze strony sekty;
  • uchodźcy z Afryki, który wraz z rodziną ucieka przed prześladowaniami;
  • biurokratki, która próbuje zapobiec skandalowi;
  • ojca, który próbuje uwolnić się od pracy bez perspektyw.

Jak potoczą się ich losy i z jakimi problemami będą musieli się zmierzyć? Koniecznie zobacz miniserial "Bezpaństwowcy" na platformie Netflix.

"Bezpaństwowcy" serial Netflix - obsada

Jakie gwiazdy zobaczymy w najnowszej produkcji Netflixa? Gratką dla fanów filmu może być osoba Cate Blanchett, która brała nie tylko brała udział w samej produkcji miniserialu, ale też wcieliła się w postać Pat Masters. Poza nią zobaczymy także australijską gwiazdę Yvonne Strahovski. Aktorka zagrała w produkcjach takich jak "Opowieść podręcznej" czy "Elita zabójców". Za reżyserię odpowiadają Emma Freeman oraz Jocelyn Moorhouse. A ty, widziałaś już najnowszy miniserial Netflix?

Więcej o: