Do wszystkich chłopców, których kochałam 3 - premiera szybciej niż się spodziewamy!

Ekranizacja trylogii autorstwa Jenny Han, "Do wszystkich chłopców, których kochałam" zrobiła furorę na Netflixie. Teraz, gdy mieliśmy okazję już dwukrotnie śledzić losy Lary Jean, do sieci trafiła informacja, że już niedługo pojawi się trzecia część produkcji. Sprawdźcie szczegóły!

Do wszystkich chłopców, których kochałam 3 – kiedy premiera?

Wiele produkcji z powodu trwającej na całym świecie pandemii zostało wstrzymanych, jednak jak zdradziła odgrywająca główną bohaterkę, Lana Condor prace nad 3 częścią filmu już się zakończyły. Produkcja rozpoczęła się od razu po zakończeniu zdjęć do 2 części. Fani przewidują, że premiera „Do wszystkich chłopców, których kochałam: Zawsze i na zawsze" odbędzie się jeszcze w 2020 roku. Netflix na razie potwierdził tylko kontynuację filmu nie zdradzając, kiedy trafi na tę popularną platformę.

 

Do wszystkich chłopców, których kochałam – o czym jest?

Lara Jean to dziewczyna, która marzy o prawdziwej miłości. W dzieciństwie pisze listy do chłopców, którzy wpadli jej w oko. Jej młodsza siostra w tajemnicy, postanowiła je wysłać. Nastolatka zaczyna udawać związek ze szkolnym przystojniakiem Peterem Kavinsky’m. Bardzo szybko oboje zaczynają  naprawdę coś do siebie czuć, co z pewnością ucieszyło wielu widzów. W drugiej części „Do wszystkich chłopców, których kochałam: PS wciąż cię kocham", przedstawia dalsze losy dwójki bohaterów. Jednak historia z listami wraca do Lary jak bumerang. Jeden z adresatów odpowiada na jej wyznanie miłości, a nawet postanawia się z nią spotkać. To nie wróży nic dobrego jej związkowi z Peterem. Co wydarzy się w 3 części? Czytelnicy książek Jenny Han z pewnością już wiedzą, a fani filmów przekonają się już niebawem!

 

Do wszystkich chłopców, których kochałam: gwiazdy produkcji

Netflix znany jest z pierwszoligowych gwiazd, a także z tego, że wiele aktorów z ich produkcji zaczynają podbijać świat. Tak było i tym razem. Do wszystkich chłopców, których kochałam obsada została wybrana bardzo starannie. Główną bohaterkę, Larę, zagrała Lana Condor, znana ze „Szkoły zabójców". W rolę Petera wcielił się Noah Centineo. Chłopak często pojawia się w produkcjach Netflixa, m.in. możemy go kojarzyć z filmu „Wynajmij sobie chłopaka", gdzie również wcielał się w jedną z głównych postaci.

Więcej o: