Lucyfer - prace nad 6. sezonem rozpoczęte! A już wkrótce premiera 5. sezonu na Netflixie!

Fani Netflixowej produkcji "Lucyfer" z utęsknieniem wyczekują na informacje - kiedy będzie premiera 5. sezonu, czy będzie 6. sezon i w jakim składzie? Popularna platforma nie zawiodła fanów, podała kilka informacji i wypuściła gorącą zapowiedź najnowszego sezonu!

Lucyfer hitem Netflixa! 

Lucyfer to serial o znudzonym upadłym aniele, który postanawia zrezygnować z funkcji władcy piekieł i wejść do świata ludzi. Zostaje w nim właścicielem luksusowego klubu nocnego w Los Angeles. Jest światkiem tajemniczej zbrodni i postanawia rozwikłać sprawę, z pomocą swoich nadprzyrodzonych zdolności.

Serial Lucyfer bije rankingi popularności na Netflixie. Co ciekawe, ten hit platformy emitowany był początkowo przez stację FOX. Mała oglądalność jednak, nie pozwoliła na kontynuację serialu. Produkcję odkupił Netflix i był to strzał w dziesiątkę!

Lucyfer - premiera 5. sezonu 

Pierwsze 3 sezony serialu powstały na zlecenie kanału FOX. Od 4. sezonu produkowany jest jako jeden z oryginalnych seriali Netflixa.

Kiedy premiera 5. sezonu Lucyfera? Pierwszy odcinek już 21. sierpnia! Twórcy nie ułatwiają fanom oczekiwania, wypuszczając taką seksowny zapowiedź 5. sezonu:

 

5. sezon podzielony został na dwie części po 8 odcinków każda. Druga z nich zostanie wyemitowana w 2021 roku. 

 

Lucyfer sezon 6. - czy będzie?

Krążyło mnóstwo spekulacji i plotek dotyczących zarówno 5. jak i 6. sezonu Lucyfera. 6. seria, była owiana wielką tajemnicą i nic dziwnego, 5. sezon nie pojawił się jeszcze na ekranach, więc za wcześnie na ujawnianie szczegółów, czy obsady. Sama informacja, kto pojawi się w 6. sezonie może być dużym spoilerem. 

Netflix ujawnił jednak najważniejszą informację, na Twitterze potwierdził że będzie 6. sezon Lucyfera! A Duet showrunnerów rozpączął już pracę na scenariuszem serialu. Jeśli chodzi o obsadę 6. serii, udział w niej potwierdzili niedawno, również na Twitterze, Tom Ellis, odtwórca głównej roli - Lucyfera oraz D.B. Woodside, aktor grający Amenadiela. Informacje te zachwyciły fanów serialu Lucyfer!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.