Małgorzata Rozenek-Majdan w mini z sieciówki. Jednak to jej luksusowe dodatki robią na fankach największe wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji wczorajszego Dnia Psa, opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoimi pupilami. Zwróciłyśmy uwagę na jej spódnicę z imitacji zamszu, która pochodzi z asortymentu znanej sieciówki Bershka. Fanki natomiast nie kryły zachwytu nad jej luksusowymi butami i torebką.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej spódnica Bershka

Zdjęcia, które ostatnio opublikowała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan pochodzą z 2019 roku. Prezenterka na jedną z imprez, na które została zaproszona ze swoimi uroczymi psami, włożyła beżową spódnicę ze znanej sieciówki Bershka. Model wyróżniają  guziki z przodu w srebrnym kolorze, a także sztuczny zamsz, z którego powstała. To produkt z zeszłorocznej kolekcji, który można było  znaleźć za 79,90 zł. Do niej „Perfekcyjna Pani Domu” dobrała biały t-shirt. Stylizacja utrzymana w jasnych barwach pięknie podkreśla jej opaleniznę.

Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce z H&M

Na najnowszej fotografii prezenterka pozuje w jeszcze jednym produkcie ze znanej sieciwóki. Małgorzata Rozenek-Majdan swój młodzieżowy outfit dopełniła białą kurtką z imitacji zamszu z kolekcji H&M. Model, podobnie jak spódnica pojawił się w sprzedaży w zeszłym roku. Produkt ozdobiony jest srebrnymi guzikami, dzięki czemu tworzy modny total look. Model dostępny był wyłącznie online za 199,99 zł.  

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan

Drogie dodatki Małgorzaty Rozenek-Majdan

Świeżo upieczona mama Henryka, perfekcyjnie łączy ubrania z popularnych sieciówek, z tymi ze znanych domów mody. Tak było i tym razem. Małgorzata Rozenek-Majdan swoją stylizację dopełniła ciężkimi butami o fasonie glanów, które dodają jej outfitowi pazura. Model projektu luksusowej marki Bottega Veneta można było znaleźć za 790 euro, co w przeliczeniu daje ok. 3500 zł.

Pani Gosiu gdzie taka śliczna torebkę można kupić?

Fanki zwróciły też uwagę na jej torebkę. To model znanej marki Pinko. Model wyróżnia klamra z charakterystycznymi dla brandu ptakami Love Bird. Produkt w sklepie internetowym firmy można było kupić za ok. 900 zł. 

Więcej o: