Denim pierwszy raz w kolekcji polskiej marki Elementy. Brand kolejny raz zaskakuje!

To pierwszy raz, gdy w kolekcji polskiej marki Elementy pojawia się klasyczny, ale ponadczasowy jeans. Firma zdecydowała się na użycie naszego rodzimego jeansu, który wyróżnia wysoka jakość oraz przejrzysty proces produkcji w Polsce. Zobaczcie, czym wyróżniają się linie BASIC / DENIM!

Ekologiczne rozwiązania i produkcja w Polsce

W ostatnim czasie, dużo chętniej sięgamy po polskiej marki, które mogą pochwalić się znakomitą jakością. Firma Elementy postanowiła pójść o krok dalej tworząc kolekcję, która będzie nie tylko stylowa, ale także bardziej ekologiczna. Przy powstaniu denimu użytego do produkcji udało się zaoszczędzić nawet do 83% wody. Co ważne, ten jeans w części pochodzi z recyklingu. Dodatki, które zdobią modele także zostały wytworzone w sposób, który jest bardziej eko, a w także powstają one w lokalnych firmach.  Założyciele marki podkreślają, że nowa kampania świetnie odzwierciedla misję brandu:

Ta misja to transparentność procesu produkcji, lokalność oraz bezwzględna selektywność w doborze nowoczesnych surowców nie zanieczyszczających środowiska. Jesteśmy dumni z faktu, że zarządzamy jedną z pierwszych marek modowych w Polsce, która krok po kroku rozwija tę ideę w trosce o przyszłość i czystą planetę

 – twierdzą założyciele marki, Marta Garbińska – Włodarczyk i Bartosz Larda

Nowa kolekcja polskiej marki ElementyNowa kolekcja polskiej marki Elementy Mat. prasowe Elementy

Nowa, jeansowa kolekcja Elementy

Co znajdziemy w nowej kolekcji polskiej marki Elementy? Firma zdecydowała się na klasyczne rozwiązania, które pozwolą stworzyć look niemal na każdą okazję. Idealnie skrojone spodnie pojawiają się w szerokiej rozmiarówce XXS-XL, dlatego bardzo szczupłe i te o nieco krąglejszych kształtach panie znajdą model w sam raz dla siebie. Produkty dostępne są w trzech kolorach: pudrowa biel, modry błękit oraz popielata czerń. Ale to nie wszystko! W asortymencie brandu pojawiają się także dwa modele kurtek jeansowych, które możemy połączyć nie tylko z wygodnymi jeansami, ale również sukienkami i spódnicami.

 

Ubrania BASIC

Basicowe ubrania powinny znaleźć się w każdej garderobie! Dzięki nim możemy stworzyć look niemal na każdą okazję. Polska marka Elementy postawiła na pięknie wykończone topy, t-shirty, bluzki, a nawet spódnice i sukienki. Firma nie zapomniała także o płaszczu w czarnym kolorze. Model wyróżnia błyszczący, przeciwdeszczowy materiał w sam raz na nieprzewidywalną pogodę.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.