Dark sezon 3 - premiera już jutro! Sprawdź wszystko, co warto wiedzieć o serialu [Uwaga spoilery]

Dark 3 peremiera już w ten weekend! Każdy fan tego popularnego serialu nie może się już doczekać. Zanim dobierzesz się do nowych odcinków, zobacz małe podsumowanie tego, co już wiemy!

Serial Dark na Netflix - co wydarzyło się do tej pory?Mo

Niemiecki serial Dark zrobił niesamowitą furorę. Na początku przez wielu porównywany był do kultowego już serialu Stranger Things. Jednak szybko okazało się, że jest zupełnie różny, a jedynym podobieństwem jest wątek zaginięcia dziecka. Serial rozpoczyna się sceną samobójstwa Michaela Kahwalda. Zostawia on list dla swojej rodziny z informacją, aby nie otwierać go przed 4 listopada i godziną 22:13. Tego samego dnia w jednej z jaskiń ginie Mikkel - syn państwa Nielsenów. Wygląda na to jakby nad miasteczkiem panowała jakaś klątwa, gdyż niedawno zaginął również mały chłopiec Erik Obendorf i nikt nie jest w stanie powiedzieć, jak do tego doszło. Jedno jednak jest pewne - oboje zginęli w tej samej jaskini. Po jakimś czasie odnajdują się zwłoki chłopca. Co dziwne - ubrany był w stylu z lato 80.. Od tej pory w serialu zaczynają się podróże czasoprzestrzenne. Czas akcji załamuje się między rokiem 2019, a 1986 i 1953. Okazuje się, że przeszłość znacznie wpływa na wydarzenia w teraźniejszości.

W drugim sezonie wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości mieszają się z przyszłością i rokiem 2052, a w tarapaty popada Jonas Kahwald. Okazuje się, że bohaterów czeka katastrofa w przyszłości. Być może w trzecim sezonie Dark dowiemy się, czy da się uniknąć apokaliptycznej wizji. 

Jeśli jesteś już po obejrzeniu dwóch sezonów Dark i czekasz na premierę trzeciego, to Netflix przygotował dla ciebie specjalne podsumowanie wszystkiego, co wydarzyło się w serialu do tej pory. W końcu od premiery drugiego sezonu minął aż rok! Niektórzy pewnie wciągnęli odcinki w jeden weekend. Zanim więc obejrzysz Dark 3 przypomnij sobie najważniejsze wydarzenia.

 

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowego streszczenia dwóch sezonów Dark, na Youtube możemy znaleźć 15-minutowy filmik, który na nowo wprowadzi cię w klimat serialu. 

 

Dark 3 - premiera i zwiastun finałowego sezonu trylogii 

Nie możesz się już doczekać trzeciego sezonu Dark? Dobra wiadomość to to, że premiera już jutro (27.06)! Możesz więc zarezerwować weekend na ostatnie osiem odcinków i dowiedzieć się, co dalej stanie się z bohaterami. Czy czeka ich zagłada? Czy pochłonie ich mrok? Przed tobą jeszcze kilka godzin czekania, więc zanim odpalisz pierwszy odcinek Dark 3, obejrzyj zwiastun! 

 

Ufff... My też nie możemy się doczekać! Życzymy udanego weekendu z Dark 3!