Krótkie fryzury na wesele 2020: dzięki nim zrobisz furorę! Propozycje dla kobiet w każdym wieku

Krótkie fryzury na wesele mogą również wyglądać świetnie. Wystarczy je odpowiednio ułożyć i sięgnąć po ozdoby. Mamy dla ciebie kilka inspiracji!

Fryzury na wesele z krótkich włosów 

Jesteś posiadaczką krótkich włosów i wybierasz się na wesele? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że krótkie fryzury na wesele również potrafią wyglądać stylowo. Krótkie włosy pasują nie tylko starszym kobietom. Noszą je także młodsze fanki niebanalnego stylu, które chcą dodać sobie odrobiny pazura. Twoja weselna fryzura będzie zależeć przede wszystkim od długości i gęstości włosów. Możesz zagrać również kolorem oraz ozdobami do włosów, które pomogą ci stworzyć coś absolutnie wyjątkowego. Mamy dla ciebie kilka inspiracji ma modne krótkie fryzury na wesele 2020. 

Krótkie fryzury na wesele - warkocz 

Fryzury z warkoczami to bezapelacyjny hit sezonu. Są idealne nie tylko na wesele, ale także i na co dzień. Warkocz doda uroku twojej weselnej stylizacji. Da się go wykonać nawet na krótkich włosach, ale oczywiście nie na zbyt krótkich. Muszą mieć przynajmniej 10-15 centymetrów. Wykonanie warkocza na krótkich włosach wymaga też precyzji, dlatego poproś o to fryzjerkę albo przyjaciółkę. Warkocz można wykonać po boku, z tyłu albo jako korona czy diadem. Taką fryzurę weselną warto ozdobić wsuwkami z kwiatów, perełek lub kryształków. Będziesz naprawdę zadowolona z efektu! 

Modne krótkie fryzury na wesele 2020 - z opaską 

Doskonałym pomysłem będzie również weselna fryzura z krótkich włosów ozdobiona opaską. Taka opaska może mieć kryształki, kwiatki albo perełki. Same włosy możesz pofalować albo ułożyć na gładko. Opaska sprawdzi się doskonale także, jeśli masz bardzo krótkie włosy albo stylową fryzurę pixie cut. We fryzurze pixie cut opaskę umieść tuż za najdłuższą partią swoich włosów, a charakterystycznego irokeza zaczesz na bok lub delikatnie unieść. 

Fryzury na wesele krótkie włosy plus kwiaty 

Krótkie fryzury na wesele 2020 to również wszelkie kompozycje z wykorzystaniem kwiatów. Kwiaty mogą być w postaci romantycznego wianka na głowie albo jako spinki czy wsuwki. Kwiaty we włosach świetnie ożywią fryzurę oraz całą weselną stylizację. Oczywiście, aby je wpiąć we włosy musisz mieć odpowiednią długość. Jeśli masz bardzo krótkie włosy, zdecyduj się na opaski ozdobione kwiatami. 

Krótkie fryzury na wesele - artystyczny nieład i upięcia 

Jeśli chcesz mieć niebanalną fryzurę na wesele z krótkich włosów, możesz postawić na artystyczny nieład, który z pozoru wygląda na nieuporządkowany, ale jednak ma sens. Często towarzyszą mu włosy falowane i z różnymi ozdobami. Oprócz tego krótkie włosy można również spiąć na różne sposoby za pomocą wsuwek. Dzięki nim wykonasz naprawdę efektowne fryzury. A co powiesz na styl retro? To również strzał w dziesiątkę na ten sezon! 

Modne krótkie fryzury na wesele 2020 - triki 

Pamiętaj też, że by twoja weselna fryzura wyglądała dobrze musisz ją ułożyć za pomocą odpowiednich kosmetyków. Warto dodać krótkim włosom trochę objętości. W tym celu sięgnij po delikatną piankę do włosów. Krótkie włosy o formie irokeza warto układać na żel albo na gumę do włosów. Stosuj również lekkie lakiery do włosów, które nie zlepiają i tylko delikatnie utrwalają fryzurę. 

Więcej o: