Hit z Meryl Streep i Amandą Seyfried po raz kolejny na ekranach! Trzecia część "Mamma Mia!" już wkrótce!

Jak zdradziła Judy Craymer, producentka filmów Mamma Mia!, trwają pracę nad trzecią częścią musicalu z kultowymi piosenkami ABBY. Okazuje się, że na fanów produkcji z Meryl Streep i Amandą Seyfried czekają spore niespodzianki!

Mamma Mia powraca w trzeciej części

Judy Craymer jednym ze swoich ostatnich wywiadów wywołała spore zamieszanie! Producentka zdradziła, że już ruszyły prace nad trzecią częścią kultowego filmu Mamma Mia!, którego poprzednie części okazały się być jednym z największych hitów ostatnich lat. To właśnie dzięki produkcji z 2008 roku fani na całym świecie znów nucili największe przeboje ABBY. Okazuje się, że specjalnie na potrzeby nowego filmu Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus, byli członkowie tego kultowego zespołu, stworzą cztery nowe piosenki. Czego jeszcze widzowie mogą się spodziewać? Na razie nie wiadomo, jednak już nie możemy doczekać się premiery!

Mamma Mia film – bujne życie Donny

Pierwsza część Mamma Mia! przedstawia losy Donny (Meryl Streep), która właśnie wydaje swoją jedyną córkę Sophie (Amanda Seyfried) za mąż. Dziewczyna nie poznała nigdy swojego ojca, a marzy o tym, aby to właśnie on poprowadził ją do ołtarza. Przypadkiem odkrywa, że jej matka w czasie, gdy zaszła w ciążę spotykała się trzema mężczyznami. Który jest jej ojcem? Postanowiła zaprosić ich na swój ślub i się przekonać! Produkcja zarobiła ok. 600 milionów dolarów i okazała się prawdziwym hitem, do którego widzowie wracają także po latach. Po dekadzie pojawiła się druga część musicalu Mamma Mia!: Here we go again. Okazuje się, że Donna umarła, jednak to nie oznacza, że niezastąpiona Meryl Streep nie pojawiła się w produkcji! Wręcz przeciwnie! Film przybliżył widzom młodość matki Sophie. To właśnie ona po śmierci swojej ukochanej rodzicielki postanowiła zająć się ich wymarzonym, greckim hotelem, który był jednocześnie spełnieniem najskrytszych marzeń Donny. Mamma Mia film gdzie był kręcony – to jedno z częstych pytań pojawiających się w wyszukiwarce, co wcale się nie dziwi! Najwięcej scen kręconych było na jednej z greckich wysp Skopelos, która bardzo szybko stała się niezwykle popularnym kierunkiem turystycznym.

 

Mamma Mia - film z Meryl Streep

Meryl Streep nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dziś ta wyjątkowa aktorka obchodzi swoje 71. urodziny! Starszej publiczności znana m.in. dzięki produkcji Pożegnanie z Afryką, innym kojarzy się z kultowym filmem Diabeł ubiera się u Prady lub właśnie dzięki musicalowi Mamma Mia!. Kobieta o wielu twarzach, charyzmatyczna, a do tego piekielnie zdolna. Jest nie tylko wybitną aktorką, ale także może pochwalić się cudownym, przeszywającym głosem, o czym mamy okazję przekonać się słuchając przebojów ABBY w jej wykonaniu.