Paulina Sykut-Jeżyna na spacerze z córką. Jej sportowy komplet to prawdziwy hit!

Paulina Sykut-Jeżyna korzysta ze słonecznej pogody i wybrała się na rodzinny spacer. Jak zawsze gwiazda zachwyca swoją stylizacją. Ma na sobie sportowy komplet polskiej marki. Wiemy, skąd jest!

Paulina Sykut-Jeżyna - Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna znana jest ze swojego zamiłowania do mody. Prezenterka uważnie dobiera swoje stylizacje, nie tylko podczas występów w telewizji, ale także prywatnie. Paulina Sykut-Jeżyna nazywana jest jedną z najlepiej ubranych polek w show-biznesie. Nic dziwnego, ponieważ jej stylizacje spotykają się z uznaniem obserwatorów. Paulina Sykut- Jeżyna wybrała się ostatnio na spacer z córką. Również tym razem jej stylizacja to prawdziwy hit! Zobaczmy, co wybrała na tę okazję.

Paulina Sykut-Jeżyna w granatowym dresie

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na komfortowy i modny komplet. Pochodzi on z kolekcji polskiej marki Loli Pop. Składają się na niego bluza oraz wygodne, dopasowane spodnie z czarnymi lampasami. Ten kolor zachwyca! Granat to jeden z najmodniejszych barw w 2020 roku. Bluza kangurek to świetna propozycja do pracy zdalnej, na spacery czy uprawianie sportu. Jej koszt to 269 złotych. Natomiast spodnie z lampasami przydadzą ci się w casualowych stylizacjach. Dobierz do nich sneakersy i swój ulubiony t-shirt. Ich cena to również 269 złotych. Więcej informacji na Instagramie marki @loli_pop_fashion.

Paulina Sykut-Jeżyna - styl

Paulina Sykut-Jeżyna zawsze pamięta o modnych dodatkach. Mogą być to eleganckie szpilki, torebka czy piękna biżuteria. W najnowszej stylizacji gwiazda postawiła na najpopularniejsze buty na wiosnę i lato, czyli sneakersy! Model to projekt marki Hego's. Całość looku Paulina Sykut-Jeżyna uzupełniła czarnym skórzanym plecakiem, który jest idealną propozycją na długie spacery lub zakupy.