Katarzyna Cichopek w wełnianym swetrze w kolorze baby blue. Cena zaskakuje!

Kasia Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie w pięknym sweterku w kolorze baby blue. To projekt polskiej projektantki - Aleksandry Suskiej. Sprawdziłyśmy ile kosztuje ten piękny model!

Katarzyna Cichopek w wełnianym sweterku

Kasia Cichopek ostatni weekend spędziła nad jeziorem. Gwiazda na tę pogodę wybrała sweter polskiej projektantki Aleksandry Suskiej. To model La Vida No 2 w cenie 1700 zł. z jednej strony cena zaskakuje, a z drugiej przyznajemy, że to prawdziwa modowa perełka świetnej jakości. Skład swetra prezentuje się następująco: 70 % moher, 30 % jedwab / 80 % len pochodzący z recyklingu, 20 % len, jeśli szukacie w ubraniach przede wszystkim dobrej jakości na całe lata - warto odwiedzić butik projektantki.Robiony ręcznie na drutach, lekki i niezwykle miły w dotyku sweter oversize z odkrytymi ramionami. Bardzo spodobał nam się sposób noszenia tego swetra przez Kasie, która wybrała formę sukienki. Sweter ma fason oversize wiec aktorka zsunęła go z ramion, tak że wyglądał jak modna sukienka hiszpanka

Kasia Cichopek na TikTok!

Widać, ze Kasia CIchopek wraz z mężem świetnie bawili się nad jeziorem. Znaleźli tam drewnianą belkę, na której odtworzyli znany taniec z filmu Dirty Dancing, gdy Frances uczył Baby tańca i trzymania równowagi nad potokiem. Nagranie możecie zobaczyć na TikToku Kasi Cichopek, która jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Kasia Cichopek jest popularną polską aktorka, tancerką i postacią telewizyjną. Od 2005 roku spotyka się z Marcinem Hakielem, poznali się na parkiecie programu Taniec z gwiazdami. W kwietniu małżeństwo wystąpiło w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż. Tancerz wyznał, że nie wiedział kim jest Kasia, wiedział tylko, że ma tańczyć z gwiazdą M jak Miłość, a gdy wszedł do sali tanecznej zobaczył dziewczynkę z warkoczykami. 

Więcej o: