Najnowsze komedie Netflixa. Wybraliśmy TOP 6 propozycji, które rozbawią cię do łez!

W maju pojawiło się wiele swietnych propozycji na platformie Netflix. Wybraliśmy komedie na poprawę humoru! Te 7 propozycji rozbawi was do łez, można je oglądać wraz z rodziną!

Najlepsze komedie Netflix na wieczór filmowy

Kocham Cię, głuptasieKocham Cię, głuptasie Fot. Netflix

1. Kocham Cię, głuptasie to hiszpańska komedia, którą możemy od niedawna obejrzeć na Netflixie. Hiszpańskie produkcje cieszą się ostatnio dużą popularnośćią, a wszystko za sprawą Domu z papieru. Jednak nie tylko seriale są godne uwagi. Film Kocham Cie, głuptasie to historia Marcosa, którego rzuca dziewczyna. Mężczyzna postanawia przejść metamorfozę. W tym celu zgłasza się do swojej przyjaciółki z dzieciństwa. 

Komedie Netflix maj 2020 

Niewłaściwa MissyNiewłaściwa Missy Fot. Netflix

2. Niewłaściwa Missy to komedia romantyczna, w której główny bohater- Tim Morris poznaje dziewczynę swoich marzeń. Wymienia z nią kilka smsów, które rozpalają go do czerwoności. Postanawia zaprosić ją na wspólne wakacje na Hawajach. Gdy czeka na nią w samolocie z kwiatami przychodzi nie kto inny, jak Missy, z którą był kiedyś na najgorszej randce świata. 

Komedie Netflix maj 2020

Więcej niż myśliszWięcej niż myślisz Fot. Netflix

3. Więcej niż myślisz to komedia romantyczna dla nastolatków. To historia nieśmiałej kujonki Ellie, która zostaje wynajęta przez uroczego, przystojnego i niezbyt elokwentnego sportowca, gwiazdę szkolnej drużyny - Paula by pomóc mu poderwać popularną dziewczynę. Mimo, że główni bohaterowie pochodzą z dwóch różnych światów to ich biznesowy układ przeradza się w prawdziwą przyjaźń. Wszystko komplikuje się wtedy, gdy Ellie zaczyna także czuć coś do tej dziewczyny....

Najlepsze komedie Netflix

GołąbeczkiGołąbeczki Fot. Netflix

4. Gołąbeczki to historia pary, która stoi nad przepaścią rozstania, do ich życia wkradła się rutyna, są sobą znudzeni i zmęczeni. Jednak, gdy zostają wplątani w morderstwo ich uczucia mogą się radykalnie zmienić. Muszą zacząć działać razem, znaleźć prawdziwego zabójcę i udowodnić swoją niewinność. 

Śmieszne komedie Netflix

Czy to ty, czy to ja?Czy to ty, czy to ja? Fot. Netflix

5. Czy to ty, czy to ja to komedia dla całej rodziny. Popularny film z bliźniaczkami Olsen z 1995 roku jest dostępny na Netflixie! To historia dwóch dziewczynek, które wyglądaja prawie identycznie, nie mają o swoim istnieniu pojęcia. Jedna z nich wychowuje się w domu dziecka i jest typową chłopczycą - sukienki nie są dla niej, za to kocha sport, uwielbia biegać z chłopakami i w ich towarzystwie czuje się najlepiej. Druga mieszka z bogatym ojcem w pięknej rezydencji i jest typową młodą damą. Gdy ich los się krzyżuje postanawiają zamienić się miejscami.

Komedie na Netflix

6. Ted to hit kinowy, który od 22.05.2020 będzie dostępny na Netflix. Pewnego dnia mały chłopiec życzy sobie, by jego pluszowy miś Ted ożył, a marzenie to się spełniło. Ted dorastał raz z Johnem, byli najlepszymi przyjaciółmi, a miś żył jak człowiek, pracował, chodził na randki, W tej komedii nie brakuje czarnego i lekko seksistowskiego humoru, podobnie jak nie brakuje też znanych twarzy. W filmie zobaczycie Milę Kunis, Marka Wahlberga, Ryana Reynoldsa. 

Więcej o: