Kasia Tusk cała na biało w topie HM i marynarce MLE Collection! Wiosenny total look

Kasia Tusk wstawiła na swój blog Makelifeeasier cudowne zdjęcia w białym total looku. Delikatne, jasne ubrania stworzyły cudowną wiosenną stylizację. Efekt nas zachwycił! Sprawdź czy dostaniesz w sklepach te rzeczy!

Kasia Tusk w topie z H&M i w marynarce MLE Collection

Kasia Tusk, ukochana gwiazda wielu Polaków, przyznaje że tworzenie własnej strony internetowej Makelifeeasier sprawia jej najwięcej radości. Trzeba przyznać, że jest to jeden z najładniejszych blogów, jakie widzieliśmy, a odwiedza go ponad 800 000 osób miesięcznie! Warto tam zajrzeć, w poszukiwaniu inspiracji do stylizacji. Kasia Tusk wrzuca tam cudowne, modne looki. Najnowszy biały total look, wyjątkowo nas zachwycił. Kasia Tusk połączyła klasyczną, długą marynarkę MLE Collection z nowoczesnym, modnym, krótkim topem z H&M. Dobrała do tego cudowne, wakacyjne białe jeansy z Mango (przerobione przez krawcową) i beżowe dodatki! Wyszła idealna stylizacja na wiosnę i lato! Fanki oszalały na punkcie tej białej marynarki od marki MLE Collection Kasi Tusk. Wyprzedały się w kilkanaście minut! Mamy jednak dobrą wiadomość, w maju ten piękny żakiet wróci do sprzedaży! Jeśli chodzi o top marki H&M, który ma na sobie blogerka, nie udało nam się znaleźć identycznego modelu. Jednak w sklepie jest wiele bardzo podobnych, świetnych na lato modeli, które kupisz już od 15 złotych za sztukę!

Kasia Tusk cała na biało w topie z H&M i marynarce MLE CollectionKasia Tusk cała na biało w topie z H&M i marynarce MLE Collection fot. makelifeeasier.pl

Makelifeasier i MLE Collection

Makelifeasier to blog Kasi Tusk, który cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda prowadzi tam serię "Look of the day", w której są propozycje na stylizacje i looki, którymi warto się inspirować. Kasia Tusk nie zawęża jednak tematyki swojej strony. Znajdziesz tam również wiele lifestylowych porad, przepisów czy książek, które warto przeczytać! Kasia Tusk tworzy również markę odzieżową MLE Collection - małą, niezależną firmę, która tworzy ubrania z najlepszej jakości materiałów z rodzimych zakładów krawieckich.