Body Make-up Soft Touch - nowa kolekcja marki Triumph

Seria Body Make Up Soft Touch od Triumph ma zapewnić komfort przez cały dzień. Miękka szczotkowana tkanina, bezszwowa konstrukcja i oddychające miseczki dające efekt drugiej skóry.

Bielizna powinna być wygodna niczym ‘druga skóra’, czyli pasować tak idealnie, że całkowicie zapomina się o jej istnieniu. Biustonosze z kolekcji Body Make-Up Soft Touch od Triumph dzięki swojej budowie są wygodne i komfortowe. Miękkie i oddychające biustonosze typu T-shirt wykonane ze szczotkowanych tkanin oraz pianki 3D breeze, gwarantują lekkość i wsparcie dla biustu przez cały dzień. Kolekcja dopasowuje się do ciała, nie krępuje ruchów, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko podczas codziennych obowiązków, ale także na inne, wyjątkowe okazje. 

Biustonosz z kolekcji Body Make-Up Soft Touch  od TriumphBiustonosz z kolekcji Body Make-Up Soft Touch od Triumph Mat. prasowe Triumph

Innowacyjna pianka 3D Breeze Foam reguluje temperaturę ciała a dzięki lekkim i oddychającym materiałom zapewnia optymalną kontrolę wilgoci. 

Niezależnie od tego czy pracujesz z domu, bawisz się z dziećmi, tańczysz, słuchasz ulubionej piosenki czy czytasz książkę leżąc na kanapie i ciesząc się chwilą dla siebie, Body Make Up Soft Touch ma za zadanie zapewnić najwyższy komfort tak, aby każda z nas mogła czuć się swobodnie przez cały dzień. Co ważne, w kampanii tej serii wzięły udział modelki o różnych kształtach sylwetki! Produkty już są dostępne w sklepie internetowym marki, a ich ceny zaczynają się od 69,90 zł.

Biustonosze z kolekcji Body Make-Up Soft Touch od TriumphBiustonosze z kolekcji Body Make-Up Soft Touch od Triumph Mat. prasowe Triumph