Trening w domu: Under Armour wprowadza nową technologię ubrań, która zwiększa wydajność

Trening w domu to jedno z wyzwań, z którymi mierzymy się podczas trwającej epidemii. Siedzenie w domu nie sprzyja formie, ale marka Under Armour właśnie wypuściła kolekcję, która ma na celu zwiększyć naszą wydajność. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Trening w domu. Nowa kolekcja Under Armour zwiększy wydajność

Under Armour od lat prowadzi badania technologiczne nad nowymi materiałami, które pomagają w intensywnych treningach. Teraz marka może pochwalić się nową technologią UA RUSH Seamless, zastosowaną w odzieży sportowej, która zwiększa wydolność organizmu. Jak to możliwe? Materiał został wzbogacony minerałami, dzięki którym odzyskuje energię ciała podczas wysiłku i kieruje ją z powrotem ku mięśniom. 

Under Armour - nowa kolekcja 2020Under Armour - nowa kolekcja 2020 mat. prasowe

13 minerów zostało zmielonych w proszek i wprasowanych we włókna. Podczas ćwiczeń, zastosowana technologia absorbuje energię cieplną ciała, zamienia ją w energię podczerwoną i oddaje z powrotem do tkanek i mięśni. Efekt? Poziom wytrzymałości i siły podczas ćwiczeń wzrasta

- tłumaczą przedstawiciele Under Amour. Oprócz tego, włókna są utkane w taki sposób, że ubrania nie wymagają takiej ilości szwów, jak w tradycyjnej odzieży. Taka konstrukcja pozytywnie wpływa na oddychalność poszczególnych elementów.

Warto też zwrócić uwagę na estetykę najnowszych kolekcji Under Armour. Widać, że marka pracuje nie tylko nad jakością technologiczną odzieży funkcyjnej, ale też nad jej ładnym wyglądem. Nam spodobał się pudrowy odcień różu i błękit obecny w nowej kolekcji. Kampania na sezon 2020 pokazuje prawdziwy trening - z lejącym potem i wysiłkiem na twarzy bohaterek - za to również dajemy wielkiego plusa!   

Under Armour - nowa kolekcja z technologią UA RUSHUnder Armour - nowa kolekcja z technologią UA RUSH mat. prasowe

Under Armour 2020. Nowe buty dla biegaczy 

Tej wiosny marka przygotowała również prawdziwą "perełkę" dla biegaczy. Nowy model butów UA Hovr Machina ma wbudowaną w podeszwę płytkę napędową Pebax®. Niesamowita amortyzacja obuwia daje wrażenie unoszenia się nad ziemią. Oprócz tego, buty pozwalają na bezprzewodowe połączenie z aplikacją mobilną, która monitoruje trening podczas jego wykonywania i daje wskazówki w czasie rzeczywistym. Można dzięki temu na bieżąco poprawić jakość treningu, ale też postawę biegową. Efekt? Mniejsze ryzyko kontuzji i lepsze wyniki.

Under Armour - nowe buty do biegania UA Hovr Machina 2020Under Armour - nowe buty do biegania UA Hovr Machina 2020 mat. prasowe


 

Copyright © Agora SA