Izabela Janchowska świętuje pierwsze urodziny synka. Jej biała sukienka to modowa perełka

Izabela Janchowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z małego przyjęcia w gronie najbliższych z okazji pierwszych urodzin jej synka, Christophera. Prezenterka przygotowała bajkową imprezę z bohaterami Kubusia Puchatka. Nas oczarowała biała suknia gwiazdy. Sprawdźcie sami!

Izabela Janchowska i jej biała sukienka na wiosnę

Biała sukienka większości z nas kojarzy się z Panną Młodą, jednak nie zapominajmy o niej także na inne okazje! Izabela Janachowska zorganizowała kameralne, spotkanie z najbliższymi z okazji pierwszych urodzin jej synka. Na tę okazję  prezenterka włożyła sukienkę w tym ponadczasowym kolorze, która naszym zdaniem jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Model na ramiączka z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem w stylu księżniczki jest elegancka i podkreśla podniosły charakter wydarzenia. Całość dopełniały beżowe szpilki z noskiem w szpic i włosy ułożone w luźnego, ale stylowego koka. Musimy przyznać, że młoda mama prezentowała się znakomicie!

Izabela Janachowska i jej bajkowa impreza

10 maja 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego, Christopher. Maluch właśnie świętował swoje pierwsze urodziny, jednak jak przyznała jego mama, huczne urodziny z powodu pandemii nie mogły się odbyć. Nic straconego! Prezenterka przygotowała dla swojej pociechy bajkowe przyjęcie w gronie najbliższych. Motywem przewodnim imprezy byli bohaterowie bajki o Kubusiu Puchatku. Gwiazda nie zapomniała o dekoracjach: pięknie i bogato przystrojona ścianka z imieniem dziecka oraz tort, który zachwycił fanów gwiazdy.

Piękny tort ??

- skomentowała jedna z obserwatorek profilu WeddingDream.com, należącego do Izabeli Janachowskiej, gdzie także pojawiły się zdjęcia i obszerna relacja z tego wydarzenia.

Izabela Janachowska szyje maseczki dla swoich klientek

Trwająca pandemia postawiła przed przedsiębiorcami ogromne wyzwania. Branża ślubna, która do tej pory cieszyła się niesłabnącą popularnością przeżywa ogromny kryzys. Izabela Janachowska postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek tworząc maseczki ochronne, które będą pasowały do zaprojektowanych przez nią sukien ślubnych. Produkty przyszłe Panny Młode otrzymywałyby w prezencie. Pomysł niestety nie spodobał się wielu jej obserwatorom na Instagramie, gdzie gwiazda poinformowała o swojej decyzji. Czas po pandemii nie będzie już taki, jak przedtem, dlatego kto wie i może w przyszłości maski ochronne staną się jednym z obowiązkowych elementów na każdym ślubie? Czas pokaże!