Marcelina Zawadzka zdradza tajniki mocnych paznokci i trwałego manicuru. Nas zachwycił także tęczowy set tie dye

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, na których eksponuje paznokcie. Prezenterka zdradza, że w końcu znalazła idealne lakiery hybrydowe, które są tak delikatne, że sprawdzą się u alergików. To kosmetyki marki Kabos, które kupicie z atrakcyjnym rabatem!

Piękny manicure Marceliny Zawadzkiej wykonany kosmetykami Kabos

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie post składający się z czterech zdjęć, na których eksponuje piękne paznokcie hybrydowe w kolorze miętowym. Prezenterka przyznała, że paznokcie zrobiła sobie sama z użyciem lakierów Kabos, które są idealne dla alergików i wrażliwców. Do zrobienia hybryd Marcelina użyła linii Gelike. Kupicie je teraz taniej o 25% wystarczy użyć kodu rabatowego GELIKE25. 

Marcelina Zawadzka w kolorowym komplecie tie dye

Na zdjęciach Marceliny nasz zachwyt wzbudził nie tylko staranny manicure w pięknym pastelowym, miętowym kolorze, ale także strój, który ma na sobie. Gwiazda wybrała tęczowy set tie dye. Sprawdziłyśmy, gdzie kupicie podobne modele! Podobne dresy znajdziecie w ofercie marki Love Shack Fancy za 859 zł. w sklepie Moliera2. Znajdziecie je pod tym linkiem. Bluzę do kompletu znajdziecie tu w promocji za 1111 zł. Znalazłyśmy także tańszą wersję w sklepie ASOS jednak w innej wersji kolorystycznej. Bardzo podobny komplet tie dye kupicie za niecałe 200 zł. 

Marcelina Zawadzka przeciw przemocy

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie film, mający na celu przypomnienie o istotnym problemie jakim jest przemoc fizyczna, społeczna, psychiczna, ekonomiczna, seksualna i nawołuje do tego by reagować, gdy zna się ofiarę lub jest się świadkiem znęcania nad drugą osobą. Przypomina także, do  których instytucji trzeba się zgłosić by uzyskać anonimową pomoc i wsparcie. 

Więcej o: