Nowa, odważna fryzura Ani Wendzikowskiej! Gwiazda pokazała się w odmienionym wizerunku

Ania Wendzikowska często pokazuje się w mediach społecznościowym i zaskakuje swoimi fryzurami i stylizacjami. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze. Okazało się, że dziennikarka wcieliła się w postać ze znanego filmu.

Nowa fryzura Ani Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska znalazła sposób, by jej fani nie nudzili się podczas kwarantanny. Postanowiła co jakiś czas odtwarzać sceny ze znanych filmów. Na jej ostatnim zdjęciu pozuje w koronkowej bieliźnie z seksownymi paskami i z peruką w pudrowym odcieniu różu. Całą stylizację dopełnia pasujący kolorystycznie makijaż.

 

Od razu posypały się pełne aprobaty komentarze.

Olśniewająca piękna i seksowna kobieta 
Piękna kobieta
Bardzo ładnie Pani w tych kolorach

Inne stylizacje filmowe Ani Wendzikowskiej

 

Ania Wendzikowska już kilka tygodni temu pojawiła się na Instagramie w innym kolorze włosów. Chociaż to również była peruka to trzeba przyznać, że gwiazda wygląda świetnie w każdym kolorze włosów! Te stylizacje to tylko odtworzone kreacje filmowe, jednak podobne, krótkie cięcie jest w tym sezonie bardzo modne. Krótki bob z grzywką wraca do łask. Jak widzicie, to ponadczasowa fryzura, która co jakiś czas wraca do mody. Krótkie włosy są też łatwiejsze w utrzymaniu i nie trzeba ich układać każdego dnia. Wystarczy dobre cięcie, aby fryzura wyglądała atrakcyjnie każdego dnia. 

Czerwona szminka i biała koszula w połączeniu z takim krótkim, ale kobiecym cięciem to przepis na udany look! 

Nowa marka Ani Wendzikowskiej Lorinii

 

Lorinii to polska marka, którą przez jakiś czas promowała Ania Wendzikowska. Nie wiadomo było kto stoi za projektem, jednak teraz już wiemy, że jest to sama dziennikarka! Od niedawna projekty są już dostępne online w dość przystępnej cenie. Znajdziemy tam między innymi sukienki, spódnice, spodnie i bluzki. Największym zainteresowaniem cieszą się kobiece sukienki, które trzeba przyznać, robią wrażenie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.