Anna Lewandowska pokazuje jak zrobić domowy zabieg laminowania włosów z użyciem żelatyny i kremu Phlov

Anna Lewandowska co jakiś czas zamieszcza na Instagramie film z domowymi sposobami na pielęgancję z użyciem naturalnych, wegańskich składników. Tym razem pokazała, jak przeprowadzić domowy zabieg laminowania włosów używając żelatyny i kremu Phlov.

Anna Lewandowska laminuje włosy w domu - to niezwykle łatwe!

Anna Lewandowska zamieściła na profilu na Instagramie kolejny film z serii domowe SPA. Tym razem zabieg przeznaczony jest dla włosów szczególnie zniszczonych, łamiących się, pozbawionych blasku, rozdwajających się i puszących. Odpowiedzią na te wszystkie problemy jest domowa laminacja włosów z użyciem składników, które większość z nas ma w domu. Składniki, które podała Anna Lewandowska: 

  • Substancja żelująca - agar lub żelatyna
  • Miseczka gorącej wody
  • Folia spożywcza
  • Krem SMART SPLASH, jako dodatkowe nawilżenie marki Phlov by Anna Lewandowska
  • Odżywka do włosów

Przy tworzeniu mikstury należy zachować odpowiednie proporcje: 1 łyżka substancji żelującej / 3 łyżki gorącej wody / 1 łyżeczka kremu. Po dokładnym rozpuszczeniu składników mieszaj je aż otrzymasz konsystencję pasty i przejdź do nakładania na wcześniej umyte włosy za pomocą grzebienia lub pędzla. Następnie ułóż włosy w kok i zawiń go w folię spożywczą, dzięki czemu składniki lepiej się wchłoną pod wpływem ciepła. Maska powinna być na włosach przez 20 min. Dla lepszego efekty podgrzej włosy suszarką przez ostatnie dwie minuty. Na koniec wystarczy spłukać maskę ciepłą wodą bez używania szamponu - można za to użyć ulubionej maski bez spłukiwania lub ze spłukiwaniem i gotowe! Podobno ten przepis na domową laminację włosów pochodzi od fryzjerki Lewandowskich - Pani Maryli Dudy. 

Anna Lewandowska - domowe SPA

Anna Lewandowska co tydzień przypomina na Instagramie jak ważna jest pielęgnacja skóry i jak łatwo o nią zadbać wykorzystując składniki naturalne, które mamy w lodówce. Anna Lewandowska dla wzmocnienia efektów pielęgnacyjnych do domowych masek dodaje także swoje ulubione kosmetyki Phlov by Anna Lewandowska. 

Ostatnio pisałyśmy o domowym SPA z maseczką na twarz i na włosy z awokado i jogurtu roślinnego - cały przepis znajdziesz tutaj, a o jej ulubionych sposobach pielęgnacji pisałyśmy tutaj. Każdy przepis trenerki spotyka się z aprobatą jej fanek, które chętnie przeprowadzają zabiegi upiększające w domowym zaciszu i są zachwycone efektami: 

Krem mam więc dziś będzie domowe SPA
Po umyciu włosów w piance były one Extra miękkie. Nie wiem czy to tak miało działać, ale muszę przyznać że to dla mnie nowość. Polecam. Aniu masz fajne pomysły 
Ja będę dziś testować :D uwielbiam Twoje zabiegi ostatnio robiłam maseczkę do włosów z awokado i maseczkę do twarzy z bananem i maseczka phlov

To tylko niektóre z licznych pochwał kierowanych w stronę Anny Lewandowskiej. 

Anna Lewandowska niedługo zostanie mamą po raz drugi! 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po raz drugi spodziewają się dziecka. 3 letnia Klara podobnie, jak jej rodzice nie mogą już się doczekać dzidziusia na świecie. Pokój dla dziecka jest już prawie urządzony  - tak można przypuszczać na podstawie zdjęć i video zamieszczanych przez trenerkę. Ostatnio Ania zamieściła na Instagramie zdjęcie z podpisem "Ktoś tu chyba nie może doczekać" , na którym mała Klara zagląda do pustego jeszcze łóżeczka. 

Więcej o: