Małgorzata Socha świętuje urodziny w wiosennej sukience od BIZUU. Sprawdź ile kosztuje!

Małgorzata Socha, uwielbiana przez Polaków aktorka obchodziła ostatnio 40-ste urodziny! Fani i my niedowierzamy! Wiele osób uważa to wręcz za żart. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda fenomenalnie. Na urodziny wybrała przepiękną sukienkę w kwiaty od BIZUU z nowej kolekcji.

Małgorzata Socha w sukience w kwiaty od BIZUU

Małgosia Socha to jedna z najlepiej ubierających się kobiet w Polsce. Miło popatrzeć na jej nowoczesne stylizacje i klasyczne połączenia. Można odnieść wrażenie, że na niej wszystko wygląda pięknie - zapewne tak! Ale Małgorzata Socha zawsze dokonuje trafnych modowych wyborów. Jednym z nich jest sukienka, którą wybrała na swoją urodzinową kreację. To model z nowej kolekcji BIZUU. Ma modne bufiaste rękawy, jest w klimacie vintage i przywodzi na myśl amerykańskie potańcówki z lat 50. Sukienka ta w fioletowo-różowym odcieniu kosztuje 1599 złotych. Trzeba przyznać, że warto! Małgosia Socha wygląda w niej świetnie. A Fani są zachwyceni i nie dowierzają w wiek aktorki:

Że co? Dobry żart. Nie wierzę w Pani wiek. Góra 30 na pewno nie 40.
Ja bym pani nawet 30-ki nie dał

Również Łukasz Jemioł komplementuje Małgosię Sochę:

Goska Ty zawsze w Top formie

Miło popatrzeć, gdy nasze ulubione gwiazdy, nie wstydzą się upływających lat i swojego wieku. Małgorzata Socha zamieściła w swoje urodziny na Instagramie zabawne zdjęcie ze znakiem drogowym, na którym jest liczba 40, a jej uśmiech zaraża! 

 

Małgorzata Socha dla Monnari

Utalentowana aktorka wraz z marką Monnari wypuściła ostatnio na rynek kolekcję Małgosia Socha x Monnari. Gwiazda już drugi raz współpracuje z tą firmą. Najnowsza kolekcja to ubrania na wiosnę i lato 2020. Pełno w niej modnych kolorów - pastelowych, neonowych odcieni - i fasonów - garniturów i geometrycznych kształtów. To coś dla stylowych i pewnych siebie kobiet!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.