Filmy dla dorosłych Netflixa - TOP 5 propozycji, które warto obejrzeć we dwoje

Jak daleko zabładziliście na Netflixie w poszukiwaniu propozycji na wieczór filmowy? Po onejrzeniu wzruszających komedii romantycznych, strasznych horrorów i najlepszych reality show nadszedł czas na filmy dla dorosłych! Mamy znane i nieznane propozycje filmów erotycznych Netflixa, których sceny były tak pikantne, że trafiły na serwis Pornhub.

Filmy erotyczne Netflix

Szukasz filmu na seans we dwoje, który zadziała na was jak afrodyzjak? W niektórych filmach erotycznych Netflixa wystarczy kilka kadrów, by nabrać ochoty na seks. Jednym z nich jest 365 dni na postawie powieści o tym samym tytule autorstwa Blanki Lipińskiej. Zarówno o książkach, jak i o filmie było bardzo głośno - nic dziwnego, że na dzień premiery bilety były już dawno wykupione. 365 dni budzi wiele kontrowersji, są zwolennicy, jak i przeciwnicy fabuły. Patrząc jednak na tę ekranizację pod kątek scen erotycznych, trzeba przyznać, że niektóre z nich są naprawdę mocne i pokazują wiele, jak chociażby jedna z pierwszych scen, gdy stewardessa zaspokaja Massima oralnie. Jeśli chcesz obejrzeć film z dużą ilością scen seksu - ten tytuł powinien trafić na twoją listę, podobnie jak trafił na listę top 10 najchętniej oglądanych filmów na Netflixie w ostatnim miesiącu. Jeśli szukasz czegoś bardziej subtelnego niż 365 dni, to polecamy inny, znany na całym świecie film dla dorosłych - 50 twarzy Greya. Jest w nim zdecydowanie więcej fabuły, można by podciągnąć ten film do kategorii filmów romantycznych, w końcu premiera trylogii zawsze odbywała się w okolicach Walentynek i tłumy par chętnie wybierało się w dzień zakochanych na seans z Aną i Christianem. Nie mniej jednak niektóre sceny seksu w trylogii Grey również są całkiem ostre. 

Plakat '365 dni'Plakat '365 dni' mat. promocyjne

Netflix 18+  - czyli świetne filmy dla dorosłych Netflix

Nie wiemy, czy znaliście portal Netflix z tej strony, ale filmy 18+, które tam znajdziecie są tak ostre, że trafiły także na serwis dla dorosłych - Pornhub. Mowa o filmie Polar z Vanessą Hudgens i Madsem Mikkelsenem, który przyznał, ze nawet dla niego sceny seksu był tak mocne i brutalne, że musiał dochodzić do siebie przez kilka tygodni po ich nakręceniu. Widzowie po seansie byli podzieleni, ale jeśli szukasz odważnej propozycji na wieczór, to może warto poeksperymentować z tym filmem dla dorosłych. Dla tych, którzy lubią filmy dokumentalne polecamy After seks end, który przedstawia życie gwiazd porno po zakończeniu kariery filmowej. Jeśli stwierdziliście, że te wszystkie propozycje są zbyt mocne, albo już po prostu widzieliście, to obejrzyjcie także serial Sex education 2 sezony, wystarczą wam na kilka wieczorów filmowych we dwoje, a fabułą jest bardzo wciągająca, nie brakuje w nim scen seksu, ale porusza też bardzo ważne dla nastolatów tematy i odpowiada na wiele pytań. 

'Polar''Polar' screen 'Polar', NetflixWięcej o: